تبلیغات
پژوهش و تحقیقات آزاد - بلک متال (فارسی)
پژوهش و تحقیقات آزاد

آزادی ذهن

بلک متال (فارسی)

دوشنبه چهارم اردیبهشت 1391

بلک متال subgenre شدید از موسیقی هوی متال است. صفات مشترک شامل tempos سریع، فریاد می زد:

بلک متال subgenre شدید از موسیقی هوی متال است. صفات مشترک شامل tempos سریع، فریاد می زد: خواننده، بسیار تحریف گیتار های بازی با چیدن تحریر، انفجار ضرب و شتم ضربت زنی، ضبط خام، و ساختار آهنگ های غیر متعارف می باشد.
در طول 1980s، کتک زدن چند باند فلز تشکیل یک نمونه اولیه برای بلک متال است. این به اصطلاح «موج اول» شامل گروههایی مانند سم، Bathory، Hellhammer و سلتیک فراست است. [1] "موج دوم" به وجود آمد در اوایل 1990s، به سرکردگی باند مانند ضرب وشتم، Burzum، Darkthrone و جاودانه و امپراطور نروژ است. موسیقی از اوایل صحنه بلک متال نروژی سبک متمایز شد.
فلز سیاه شده است که اغلب با خصومت از فرهنگ های جریان اصلی، عمدتا به دلیل به نظر مربوط به انسان گریزی و ضد مسیحی از بسیاری از هنرمندان مواجه شده است. علاوه بر این، چند تن از پیشگامان این سبک را با سوزی کلیسا و قتل مرتبط شده اند. به این دلایل و دیگران، فلز سیاه معمولا به عنوان یک فرم موسیقی زیرزمینی دیده می شود. علاوه بر این برخی از نئونازی مرتبط شده اند، با این حال سیاه ترین طرفداران فلزی و برجسته ترین نوازندگان بلک متال ایدئولوژی نازی ها را رد و مخالفت با نفوذ خود در خرده فرهنگ های فلزی سیاه و سفید است. [2] [3] [4] [5]


مشخصات
ابزار
گیتار بلک متال معمولا به نفع تن به تن تن گیتار بالا و اعوجاج سنگین است. [6] گیتار است که معمولا با استفاده بسیار سریع، چیدن تحریر سازمان ملل خاموش. [6] [7] [8] گیتاریست اغلب استفاده از نا هنجاری، همراه با بازی مقیاس خاص، فواصل و پیشرفت وتر به عملکرد پیشامد بدی و القا صداهای ترس است. tritone یا پنجم تخت است که اغلب استفاده می شود، برای مثال. تکنوازی گیتار و گیتار tunings کم کمیاب در بلک متال است. [8]
گیتار باس به ندرت استفاده می شود به بازی ملودی های مستقل است. غیر معمول نیست برای گیتار باس را به حداقل و یا به سختی به گوش، [8] و به دنبال خطوط باس گیتار homophonically. به طور معمول، ضربت زنی سریع و با استفاده از ضربه دو باس و / یا انفجار.
آهنگ های بلک متال اغلب از ساختار آهنگ معمولی ولگرد و اغلب فاقد بخش گروه کر روشن آیه است. در عوض، بسیاری از آهنگ های بلک متال شامل بخش های طولانی و تکراری ابزاری است.
[ویرایش] آواز و ترانه
گروههای سنتی و یا "شخصیکه در استعمال کلمات صحیح و سواس دارد" بلک متال معمولا خواننده های تن به تن بالا و صدای گوشخراش که شامل فریاد میکشند، و داد میزد و snarling استفاده کنید. [6] [8] توسط Quorthon از Bathory این سبک آوازی را تحت تاثیر قرار بود، [9] است و یکی از ویژگی هایی که متمایز خواننده بلک متال سنتی از کسانی که از فلز مرگ، که معمولا استفاده می کند کم تن به تن growls.
بلک متال در اصل به عنوان یک دوره گروههای متال شدید با اشعار شیطانی مورد استفاده قرار گرفت، امروز، رایج ترین و موسس تم تغزلی است که مخالفت با مسیحیت [8] و دیگر مذاهب سازمان یافته است. به عنوان بخشی از این، بسیاری از هنرمندان نوشتن شعر است که می تواند به ترویج الحاد، antitheism، الحاد و یا شیطان پرستی است. [10] خصومت سکولار و یا بسیاری از هنرمندان کافر است در برخی از راه های مربوط به مسیحیت را از کشور خود است. دیگر بارها و بررسی تم ها، افسردگی، نیهیلیسم، مردم گریزی، [10] مرگ و دیگر موضوعات تاریک است. با این حال، در طول زمان، بسیاری از هنرمندان شروع به تمرکز بیشتر بر روی موضوعات مثل فصول سال (به خصوص زمستان)، طبیعت، اسطوره شناسی، فرهنگ عامه، فلسفه و فانتزی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اشعار بلک متال، نگاه کنید به بخش ایدئولوژی زیر.
[ویرایش] تولید
کیفیت تولید کم هزینه برای هنرمندان اولیه بلک متال با بودجه کم، که در آن ضبط شده را در محل زیرزمین خانه و یا هنرمندان اغلب نمونه بود. [6] با این حال، حتی زمانی که آنها قادر به بالا بردن کیفیت تولید خود بودند، بسیاری از هنرمندان تصمیم به کم راحت و کاربر پسند (چاپی) ضبط شده است. [8 [10] دلیل این به ماندن درست به ریشه های زیرزمینی این ژانر و به موسیقی صدا بیشتر "خام" و "سرد". [10] یکی از یک گروه که گفته شده است، "نشان دهنده جنبه DIY فلز سیاه و سفید" توسط Johnathan Selzer مجله Terrorizer [10] بسیاری از ادعا کرده اند که، در اصل، سیاه و سفید فلزی - نمونه های بهتر شناخته شده از این آلبوم گرسنگی Transilvanian Darkthrone است معنا نیست که ما را به خود جلب مخاطبان بزرگ است. [10] "خواننده Gaahl گفت که در طول سال های اولیه آن،" بلک متال به معنای هرگز برای رسیدن به مخاطبان، آن را صرفا برای رضایت خود ما بود ". [7]
تصاویر و اجرای
بر خلاف هنرمندان از ژانرهای دیگر، بسیاری از هنرمندان بلک متال کنسرت انجام نمی شود. [نیازمند منبع] گروههای موسیقی که انتخاب می کنید برای انجام کنسرت ها اغلب استفاده از props مرحله و نمایشهایش را. ضرب وشتم و گروه Gorgoroth در میان گروههای دیگر برای بحث انگیز خود را نشان می دهد اشاره کرد. که برجسته impaled سر حیوانات، مصلوب ساختگی، سلاح های قرون وسطی، و اعضای گروه که در خون حیوان فرو برد [11]
هنرمندان بلک متال اغلب بنظر می رسد در رنگ مشکی با چکمه های رزمی، کمربند گلوله، مچبند مشخصی، [10] و صلیب وارونه / pentagrams لباس پوشیدن و به تقویت موضع ضد مسیحی و یا ضد مذهبی خود را. [1] با این حال، مستقل از صفت است. استفاده از آنها جسد رنگ - آرایش سیاه و سفید (گاهی مخلوط با خون واقعی یا جعلی)، استفاده می شود که برای ایجاد یک ظاهر جسد مانند.
در اوایل 1990s، پیشگام ترین هنرمندان بلک متال با استفاده از تصاویر ساده سیاه و سفید و یا نوشتن در رکورد خود را پوشش می دهد. [4] این می توانست به عنوان یک واکنش در برابر گروههای متال مرگ، که در آن زمان به استفاده از درخشان آغاز کرده بود به معنای رنگ آثار هنری آلبوم است. [4] بیشترین زیرزمینی هنرمندان بلک متال این سبک را ادامه داد. برخی از ویژگی های طبیعی یا فانتزی مناظر (Filosofem Burzum مثال است و در امپراتور در گرفتگی شب) در حالی که دیگران هستند خشن، منحرف، موهن بمقدسات و iconoclastic (برای مثال فاک مردوک عزیز من عیسی مسیح و در را پوشش می دهد فلز اصلی، آلبوم سیاه و سفید هستند معمولا جوی و یا تحریک آمیز. Dimmu Borgir در Sorte Diaboli).
موج اول
موج اول از فلز سیاه اشاره به آن باند در طول 1980s که تحت تاثیر قرار صدای فلزی سیاه و سفید و با تشکیل یک نمونه اولیه برای این ژانر است. آنها اغلب فلز یا متال شلاق زدن است. سرعت [1] [12]
فلزی سیاه و سفید مدت زهر انگلیسی گروه با دومین آلبوم متال سیاه و سفید خود را (1982) ابداع شد. اگر چه فلز کتک زدن به جای فلز سیاه و سفید را با استانداردهای امروزی تلقی شده، [10] اشعار آلبوم و تصاویر بیشتر در مورد ضد مسیحی و شیطانی تم از هر قبل از آن متمرکز است. موسیقی خود را سریع، پوست در تولید و با صدای گوشخراش یا grunted خواننده. اعضای زهر را به نام مستعار، عمل گسترده در میان نوازندگان فلزی سیاه و سفید نیز به تصویب رسید.
سرنوشت Mercyful از دانمارک بسیار تاثیرگذار بود زمانی که آن تصاویر شیطانی با آهنگسازی و نوازندگی حماسی خود را مترقی با سرنوشت EP های Mercyful و کلاسیک در آلبوم ملیسا نمایش و سوگند را نمیشکند. خواننده پادشاه الماس (نام واقعی کیم Bendix را پترسن) استفاده می شود را تشکیل می دهند بر روی صحنه، یکی از الهام بخش دوم موج به پوشیدن رنگ جسد است.
یکی دیگر از نفوذ زیادی بر روی فلز سیاه و سفید، Bathory باند سوئد، به رهبری توسط توماس Forsberg (تحت نام مستعار Quorthon) بود. نه تنها موسیقی Bathory را تیره، سریع، به شدت تحریف شده، حقیقت، فی و با ضد مسیحی اشعار و تصاویر، Quorthon بود همچنین استفاده از خواننده "فریاد" که آمد برای تعریف فلز سیاه و سفید است. [9] گروه بازی در این سبک در اول خود چهار آلبوم: Bathory (1984)، بازگشت از تاریکی و شر (1985)، تحت نشانه علامت گذاری به عنوان سیاه و سفید (1987) مرگ آتش و خون (1988). با مرگ خون آتش و Hammerheart دو آلبوم زیر و گرگ و میش خدایان، Bathory پیشگام سبک است که بعدها به عنوان فلز وایکینگ.
هنرمندان معمولا به عنوان بخشی از این جنبش عبارتند از Hellhammer و سلتیک فراست (از سوئیس)، Kreator، سدوم و تخریب (از آلمان)، [13] بولدوزر و مرگ اس اس (از ایتالیا)، [14] که خواننده استیو سیلوستر عضو Ordo Templi Orientis. [15
پایان موج اول
توسط Bathory زمان است بر اساس نشانه علامت گذاری به عنوان سیاه شده بود منتشر شد، این آلبوم مرگ رکورد فلز در نظر گرفته شد. [16] در شماره 5 خود را قاتل fanzine، Metalion نوشت که "آخرین هوس سیاه / شیطانی باند به نظر می رسد به بیش از "، [17] سنت که توسط گروههای چند مانند ادامه کابوس [17] و مرضی فرشته [17] (از ایالات متحده)، Sabbat (از بریتانیا)، [17] و سختی آن (از مجارستان) و Sarcófago ( از برزیل).
ضبط شده مهم است، در سالهای قبل از نروژی صحنه فلزی سیاه و سفید به وجود آمد، به ریشه و چکش کارشناسی ارشد (از چکوسلواکی)، فون (از ایالات متحده)، کفر (از کانادا) منتشر شد، پوسیدگی مسیح (از یونان) و Samael (از سوئیس ).
در کشورهای اروپای شمالی، نوار شروع به مراجعه به گروهها و یا افراد مسن تر از موج اول است. در سوئد این مردوک، کالبد شکافی، Nifelheim و Abruptum. در فنلاند، ظهور یک صحنه وجود دارد که به سبک بلک متال با عناصر فلز مرگ و grindcore مخلوط این به شامل Beherit، Archgoat و Impaled اهل ناصره جلیل در یهودیه نصرانی. گروه از قبیل Demoncy و Profanatica در طول این زمان در ایالات متحده است. در طول این زمان، آمریکا و سوئد فلز مرگ محبوب در میان طرفداران فلز شدید بود.
موج دوم
نوشتار اصلی: صحنه در اوایل نروژی بلک متال
موج دوم بلک متال در اوایل 1990s شروع شد و در صحنه بلک متال نروژی پیشگام شده است. در طول 1990-1994 تعدادی از هنرمندان نروژی شروع به اجرا و انتشار نوع جدیدی از موسیقی متال سیاه و سفید، شامل این ضرب وشتم، خار، Burzum، Darkthrone، جاودانه کند، گروه Satyricon، برده، امپراتور، Dimmu Borgir، گروه Gorgoroth، Ulver و کارپات جنگل. آنها سبک 1980s آلهای پدران و اجداد خود را به عنوان یک ژانر مشخص بود که جدا از فلز کتک زدن. این امر تا حدی به نوع جدیدی از بازی گیتار به لطف توسعه یافته توسط Snorre "Blackthorn" Ruch از Diabolicum انگ / خار و Øystein Euronymous "Aarseth از ضرب وشتم است. [4] [7] Fenriz Darkthrone آنها را با این نوآوری در یک عدد اعتبار مصاحبه. او آن را به عنوان "مشتق شده از Bathory" [18] و اشاره کرد که "این نوع از ریف نظم جدید برای بسیاری از گروههای موسیقی در '90s شد". [19] همانطور که دیده می شود در زیر، برخی از اعضای این باند نروژی مسئول موجی از جرایم و اختلاف، از جمله سوزی کلیسا و قتل است. در این صحنه، ذهنیت تهاجمی ضد مسیحی، باید برای هر هنرمند می شود به عنوان "بلک متال" نهایی شد. Ihsahn امپراتور بر این باور است که این روند ممکن است به سادگی از "مخالفت به جامعه، برخورد به تمام مسائل طبیعی" [20] بصری، تم های تیره و تار موسیقی خود را با corpsepaint، که راه را برای بسیاری از سیاه و سفید شده بود تکمیل شد. هنرمندان فلزی خود را متمایز از دیگر گروههای متال از آن دوره است. [10]
صحنه های بلک متال نیز در سرزمین اصلی اروپا در اوایل 1990s ظهور، با الهام از صحنه نروژی یا گروههای بزرگتر است. در لهستان، یک صحنه Graveland و نجوا پیشگام شد. در فرانسه، یک گروه از نوازندگان شناخته شده به عنوان لس Noires انبوه نزدیک گره ظهور این: هنرمندان از قبیل Mütiilation، Vlad Tepes، Belketre و Torgeist. گروههایی مانند مراسم تشییع جنازه سیاه، کلید بزرگ Belial و یهودا Iscariot در طی این زمان در ایالات متحده است.
در آغاز موج دوم، صحنه های مختلف توسعه سبک خود را به عنوان آلن "AA Nemtheanga" ایالات Averill، "شما تا به حال صدای یونانی و صدا فنلاند و صدای نروژی و باند های آلمانی و باند سوئیس و این نوع وجود دارد از چیزی ". [4] در اواسط 1990s، سبک از صحنه نروژی که توسط باند در سراسر جهان پذیرفته شده بود. پیام جدیدتر باندهای بلک متال شروع به بالا بردن کیفیت تولید خود و معرفی ابزار های اضافی مانند سینت سایزر و حتی تمام سمفونی ارکستر. اواخر 1990s، گروههای زیرزمینی در نظر گرفته شده بسیاری از نروژی، مانند امپراتور، [21] [22] جاودانه [21] [22] Dimmu Borgir، [21] باستان [21] [22] میثاق / Kovenant، [21] و گروه Satyricon، [22] که با رسانه های جریان اصلی chummed و "برچسب حرامزاده بزرگ" [21] و تجاری است. [21] [22]
سکوت مرگبار و Helvete


زیرزمین از Helvete
در طول ماه مه و ژوئن سال 1991، [23] Euronymous از ضرب وشتم افتتاح فروشگاه رکورد مستقل به نام Helvete (نروژی برای جهنم) در اسلو. موسیقیدانان از ضرب وشتم، Burzum، امپراتور و خار اغلب ملاقات وجود دارد، و آن را به خروجی مهمترین سوابق بلک متال شد. [24] در زیرزمین خانه خود، Euronymous تاسیس کمپانی ضبط موسیقی مستقل به نام تولیدات سکوت مرگبار. با افزایش محبوبیت گروه خود را و دیگران آن را دوست دارم، موفقیت زیرزمینی برچسب Euronymous اغلب برای تشویق برچسب رکورد دیگر، که قبلا در خور پرهیز اعمال فلزی سیاه و سفید، پس از آن تجدید نظر و انتشار مواد خود را اعتبار شده است.
خودکشی مرده
در 8 آوریل سال 1991، خواننده در هر مرده خودکشی Ohlin Yngve متعهد ضرب وشتم در حالی که به تنهایی در خانه به اشتراک گذاشته شده توسط گروه است. [25] [26] در حالی که نوازندگان همکار اغلب مرده به عنوان عجیب و غریب و خارج از مرحله درونگرا، شخصیت خود را در مرحله بسیار متفاوت بود. او به طول های بزرگ رفت و خود را مانند یک جسد نگاه کنند و اسلحه خود را در حالی که آواز خواندن را کاهش دهد. [7] [27]
او با مچ شکاف شد و یک تفنگ ساچمهای زخم به سر، توسط Euronymous، ضرب وشتم گیتاریست Øystein Aarseth. توجه داشته باشید خودکشی مرده برای شلیک در داخل خانه سلاح عذرخواهی کرده و به پایان رسید:. "ببخشید تمام خون" [26] قبل از تلفن کردن به پلیس، Euronymous گفته به مغازه در نزدیکی رفت و خریداری دوربین یکبار مصرف که با او عکس بدن، پس از دوباره، تنظیم برخی از موارد است. [28] یکی از این عکس ها بعدا به عنوان پوشش آلبوم بوتلگ زنده را مورد استفاده قرار گرفت به نام سحر از قلب سیاه است. [29]
با گذشت زمان، شایعات گسترش یافته است که Euronymous خورش با بیت از مغز مرده ساخته شده بود و گردنبند با بیت از جمجمه او ساخته شده بود. [10] [25] گروه بعد را تکذیب کرد شایعه سابق، اما تایید کرد که دومی بود درست است. [27 علاوه بر این، Euronymous ادعا کرد که این گردنبند به نوازندگان پنداریم با ارزش داده شده است. [1] ضرب وشتم نوازنده بیس، Jørn Stubberud 'Necrobutcher "اشاره کرد که" مردم آگاه تر از فلز [سیاه] صحنه پس از مردگان خود را به ضرب گلوله کشتند شد ... من فکر می کنم خودکشی مرده بود که واقعا صحنه ". [30]
دو عضو دیگر از صحنه نروژی در اوایل بعدها خودکشی: 'گریم' اریک Brødreskift (را جاودانه Borknagar، گروه Gorgoroth) در سال 1999 [31] [32] [33] و آندرسن 'طوفان' Espen را (Strid) در سال 2001. [34]
سوزی کلیسای.
موسیقیدانان و طرفداران از صحنه بلک متال نروژی در بیش از 50 arsons کلیساهای مسیحی در نروژ از سال 1992 تا 1996 صورت گرفت. [24] برخی از ساختمان های صدها ساله بودند و به عنوان نشانه های مهم تاریخی دیده می شود. 1 و قابل توجه ترین بود Fantoft نروژ دفع کلیسا، که پلیس معتقد بود Varg Vikernes Burzum گروه یک مرد سوخته است. [24] جلد Burzum در EP Aske (نروژی برای "خاکستر ') عکس صحنه است Fantoft دفع کلیسا پس از آتش سوزی است. در سال 1994 او گناه سوزی Holmenkollen چپل، Skjold کلیسا و Åsane کلیسای یافت شد. [18] [35] به همزمان با انتشار ضرب وشتم در د Mysteriis Sathanas دم، Vikernes و Euronymous بود نیز گفته می رسم به منفجر کردن Nidaros کلیسای جامع ، که به نظر می رسد بر روی جلد آلبوم. قتل Euronymous را در اوت 1993 (زیر رجوع کنید) قرار دهید پایان به این طرح و متوقف انتشار آلبوم. [25] Samoth نوازندگان، [36] فاوست [37] (امپراتور) و Jørn اینگه Tunsberg (هادس متعال) [ 24 همچنین برای arsons کلیسا محکوم شدند.
امروز، نظرات سوزی کلیسا در جامعه فلزی سیاه و سفید متفاوت است. Infernus گیتاریست و Gaahl خواننده سابق گروه Gorgoroth گروه در مصاحبه سوزی کلیسا تمجید با دومی گفت: "باید تعداد بیشتری از آنها، وجود خواهد داشت و تعداد بیشتری از آنها". [1] با این حال، Necrobutcher و Kjetil دهان ضرب وشتم سوزی کلیسا را ​​محکوم کرده اند، با دومی ادعا "این بود فقط مردم در تلاش برای به دست آوردن پذیرش در داخل یک گروه سخت [صحنه فلزی سیاه و سفید] ... آنها می خواستند به نوعی از تصویب و موقعیت". [25]
در قتل Euronymous
در تاریخ 10 اوت 1993، Varg Vikernes از Burzum به قتل Euronymous زندانی گیتاریست Øystein Aarseth. در آن شب، Vikernes و Snorre Ruch 'Blackthorn' (خار) سفر از برگن به آپارتمان Euronymous در اسلو. Vikernes ضرب چاقو Euronymous. بدن او در خارج از آپارتمان با زخم برش 23 - دو تا سر، پنج تا گردن، و 16 را به پشت [38]
شده است این باورند که قتل در نتیجه مبارزه قدرت، یک اختلاف مالی بر سوابق Burzum، یا تلاش در "خارج" سلاح سرد در Lillehammer سال قبل توسط یکی دیگر از نوازنده های فلزی سیاه و سفید، Eithun فاوست "بارد. 39] Vikernes ادعا می کند که Aarseth به شکنجه او را به مرگ و نوار ویدئویی رویداد رسم بود - با استفاده از یک جلسه در مورد قرارداد بدون علامت به عنوان یک بهانه [40] در شب قتل، Vikernes ادعا می کند که او در نظر گرفته شده به دست Euronymous قرارداد امضا شده و "بگو او را به فاک خاموش"، اما که Euronymous حمله وی را نخست. [40 Vikernes همچنین گفت که بسیاری از زخم های برش Euronymous در شیشه های شکسته او در طول مبارزه افتاده بود باعث شد. [40] این نسخه است شک توسط فاوست و عضو دیگر از صحنه است. [41]
شرایط هر چه باشد، Vikernes طی چند روز دستگیر شد و در ماه مه سال 1994 به خاطر قتل و به مدت چهار arsons کلیسا به 21 سال زندان (حداکثر مجازات در نروژ) محکوم شد. Vikernes لبخند زد و وقتی که حکم او شد به عنوان خوانده شده و تصویر به طور گسترده ای در رسانه های خبری بود تجدید چاپ شده است. [40] آن ماه را دیدم انتشار آلبوم ضرب وشتم در د Mysteriis دم Sathanas، که دارای Euronymous در گیتار الکتریکی و Vikernes گیتار باس است. [7] قبل از خانواده آزادی، Euronymous است، Hellhammer درامر ضرب وشتم خواسته بود برای حذف باس آهنگ ضبط شده توسط Vikernes. به Hellhammer گفت، "من فکر می کردم مناسب بود که قاتل و قربانی در همان رکورد و قرار دادن کلمه که من دوباره ضبط قطعات باس، اما من هرگز". [7] در سال 2003، Vikernes موفق به بازگشت به زندان Tønsberg پس از یک مرخصی کوتاه. او در مدت کوتاهی پس از در هنگام رانندگی یک ماشین به سرقت رفته با استفاده از سلاح های مختلف مجددا دستگیر شد. [42] Vikernes در سال 2009 به صورت مشروط آزاد شد
 
تضاد بین صحنه
گفته شد وجود دارد به رقابت قوی بین فلز نروژی سیاه و سفید و صحنه مرگ سوئدی فلز بوده است. Fenriz و Tchort، خاطر نشان کرده اند که نوازندگان نروژی بلک متال [4] و این که "دث متال بسیار ناخوشایندی در اسلو" در آن زمان بود. [25] تعدادی از بار، Euronymous فرستاده "با صحنه مرگ تمام فلز تغذیه" تبدیل شده بود تهدید به مرگ برخی از جریان اصلی بیشتر گروه های دث متال در اروپا است. [25] گفته می شود، یک گروه از طرفداران نروژی بلک متال حتی رسم ربودن و قتل برخی از نوازندگان مرگ سوئدی فلز است. [25]
یک عداوت مختصری بین صحنه های نروژی و فنلاندی در طول سال های 1992 و 1993 وجود داشت [45] دشمنی تا حدودی با شوخی های به ظاهر بی ضرر با انگیزه بود. برای مثال Holocausto هسته ای Beherit گروه فنلاندی تماس شوخی را در وسط شب به Samoth امپراتور ساخته شده (در نروژ) و میکا Luttinen، Impaled اهل ناصره جلیل در یهودیه نصرانی (در فنلاند). تماس شامل پر حرف بی معنی و از ترانه های کودکان بازی [45] هر چند Luttinen معتقد بودند آنها را به تهدید به مرگ از گروههای نروژی است. [45]
قابل ذکر است که جلد آلبوم norz در Impaled، TOL Cormpt اهل ناصره جلیل در یهودیه نصرانی است، norz در norz در "هیچ سفارشات از نروژ پذیرفته شده است" و "Kuolema Norjan kusipäille!" ('مرگ به arseholes نروژ!) در پشت چاپ شده است. مصلوب شدن باند فنلاندی سیاه Darkthrone عنوان "trendies" مورد انتقاد قرار داد، به دلیل Darkthrone اصل بودن مرگ فلز باند است. [
این بخش ممکن است تحقیقات اولیه را داشته باشد. لطفا بهبود آن را با تایید ادعاهای ساخته شده و اضافه کردن مراجع. اظهارات فقط متشکل از تحقیقات اولیه ممکن است حذف شده است. جزییات بیشتر ممکن است در صفحه بحث موجود است. (اکتبر 2008)

 
میزبان Taake خواننده - صلیب وارونه مسیحی اغلب توسط metalers سیاه و سفید استفاده می شود به نشان مخالفت خود را به مسیحیت است.
باند موج اول یک تصویر شیطانی، بسیاری از آنها را که نمی ایدئولوژیک را به شیطان پرستی متصل [65] با موج دوم، شیطان پرستی به عنوان یک ایدئولوژی تعریف بلک متال [66] [67] گروههای موسیقی خود را با فلز سیاه به طور کلی مخالف است. به مسیحیت است. [1] مسلما، این است که تنها احساس منسجم در میان کسانی که به تعریف موسیقی خود را به عنوان بلک متال است. هنرمندانی که مخالف مسیحیت تمایل به ترویج الحاد، antitheism، الحاد، و یا شیطان پرستی است. [1]
در یک فیلم مستند نروژ، Fenriz فلزی سیاه و سفید اظهار داشت که "فردگرایی از همه مهمتر است»، [68] و هنرمندان تمایل به حمایت از فردگرایی، [1] اگر چه پیروان از Euronymous تمایل نسبت به حمایت از ضد فردگرایی است. [66] با توجه به بنیامین امکان انجام hedge در پایان نامه کارشناسی ارشد اولسون در بلک متال تضاد بین فردگرایی افراطی و هویت گروهی و تلاشی به قبول هر دو قطب به طور همزمان مشخص ". [69] گاهی اوقات، هنرمندان نوشتن شعر است که به نظر می رسد به باشد پوچ و مربوط به انسان گریزی، [10] هر چند قابل بحث است که آیا این نشان دهنده طرز فکر خود را. در برخی موارد، هنرمندان بلک متال نیز حمایت ملی گرایی رومانتیک، اگر چه اکثر افراد درگیر با توجه به این صراحت نیست. با این حال، بسیاری از هنرمندان بلک متال به دنبال انعکاس محیط اطراف خود را در موسیقی خود. مستندساز سام دان از صحنه نروژ اشاره کرد که "بر خلاف هر صحنه دیگر فلزات سنگین، فرهنگ و مکان را به موسیقی و تصاویر گنجانیده شده است". [1] مقاله در تواریخ هرج و مرج ZINE اشاره کرد که "از ویژگی های مهم از تقریبا تمام فلز سیاه شیفتگی با گذشته ". [70] با توجه به این، هارون ویور از گرگ در اتاق تخت در مصاحبه ای گفت:" من فکر می کنم که بلک متال است که یک جنبش هنری است که به نقد مدرنیته در یک سطح بنیادی گفت: که جهان مدرن چیزی گم شده است ". [71]
با توجه به صدای فلز سیاه، شما با 2 گروه متضاد در درون این ژانر وجود دارد: کسانی که باقی می ماند درست به ریشه های این ژانر، و کسانی که معرفی عناصر مترقی "[10] سابق بر این باورند که موسیقی همیشه باید باشد مینیمالیستی - انجام تنها با نصب استاندارد گیتار باس، درامز و ثبت شده در یک سبک کم راحت و کاربر پسند. یکی از حامیان این قطار اندیشه جاد بلیک از Nachtmystium، که تا به رد برچسب زدن فلز باند خود را سیاه و سفید برای خروج خود را از صدا به طور معمول این ژانر است. [72] Snorre Ruch از خار، از سوی دیگر، است اظهار داشت که مدرن فلزی سیاه و سفید "خیلی تنگ" است و معتقد است که این "ایده در ابتدا". [73] هورنر اریک مونتانا، ایالات متحده آمریکا باند، تاج و تخت از کشورهای بد گویی می کند که "من شخصا فکر می کنم سیاه و سفید / فلز شدید طول می کشد چیزی است که می توان به نام ' مد می کند و این درست است که "هنر" اگرچه گروههای زیادی در آن بر اساس اعتقاد شیطانی، من مخالف آن است که تنها راه به "بلک متال" بلک متال برای من احساسات خالص و فردیت با پرنیان واقعی به آن است. این سبک که در آن ترکیب پیانو زیبا می توانند کنار هم نشسته به خواننده screeching موجود وهمی بشکل روح و گیتار خام است. هیچ محدودیتی وجود ندارد، تا آنجا که به من مربوط "[74]
برخی از نوازندگان برجسته در صحنه حفظ کند که بلک متال نیازی نیست برای نشان دادن هر گونه ایدئولوژی خاص. به عنوان مثال، جان Blomberg اکسل در مصاحبه با کتابخانه فلزی گفت که "به نظر من، امروز بلک متال تنها موسیقی" است. [75] همچنین، Wongraven Sigurd در قتل مستند موسیقی اظهار داشت که بلک متال "لزوما به باشد همه شیطانی، به مدت طولانی به عنوان آن این تیره ". [10] مقاله در Metalion را قاتل fanzine حمله نوازندگان که" مراقبت بیشتر در مورد گیتار خود را از ذات واقعی بر روی که کل مفهوم بود و می شود بر اساس "، و ادعا کرد که" موسیقی خود را به عنوان اولویت اول "آمده است. [76]
شیطان پرستی
ستاره پنج پر، با اشاره رو به پایین است که معمولا توسط گروههای در این سبک استفاده می شود.
بلک متال در اصل به عنوان یک دوره گروههای متال شدید با اشعار شیطانی مورد استفاده قرار گرفت، اگر چه بسیاری از "موج اول" فقط گروههای شیطان پرستی خاطر ارزش شوک آور استفاده می شود، یکی از چند مورد استثنا خواننده سرنوشت های Mercyful و کلیسای شیطان عضو کینگ الماس، آنها مایکل Moynihan خواستار "یکی از نوازندگان تنها فلز '80s شیطانی بود که بیش از فقط یک وانمود کن با استفاده از یک تصویر بسیار بد برای ارزش شوک آور" است. [65]
گیتاریست ضرب وشتم Euronymous مرکزی در ایجاد یک ایدئولوژی برای صحنه بلک متال نروژی بود. [66] او و پیروان او را رد کرد آنتون LaVey و کلیسای شیطان، به جای ترویج "خط سخت است، شیطان پرستان مربوط به انسان گریزی" است. [67] بنیامین پرچین اولسون نوشت که آنها را "شبه شیطانی تبدیل [ED] سم در مرحله نمایشهایش را به شکلی از بیان فرهنگی منحصر به فرد از اشکال دیگر از فلز یا شیطان پرستی" و "رها هویت دنیوی و جاه طلبی از دیگر اشکال از فلز را به نفع تعصب مذهبی و ایدئولوژیک بلک متال "توسط اعضای Euronymous و مهم دیگر از صحنه نروژ". [66] گروههای موسیقی شیطان پرستان خداباور بودند که نمی شد نباشد "، مانند فاوست امپراتور است. [13] [14] در آن زمان، باند با« Norwegianesque سبک، اما بدون اشعار شیطانی، تمایل به استفاده از واژه های دیگر برای موسیقی خود را [51] [77] [78] امروز موسیقی دانان برجسته - هنوز هم وجود دارد. مانند Infernus، [79] Arioch [80] و اریک Danielsson [81] - که اصرار دارند که شیطان پرستی به قبل از هر چیز باید باشد. برخی از بندها از شیطان پرستی به الحاد نقل مکان کرد، به عنوان بلک متال سنتی توسط شیطان پرستی تعریف شده است، "برای metallers سیاه و سفید بسیاری از" شخصیکه در استعمال کلمات صحیح و سواس دارد، این حرکت دوم disqualifies یک گروه به عنوان "سیاه"، قرار دادن آن به جای آن در زیر انواع تعدیل های دیگر: کافر، وایکینگ ها، ترول، جنگل، و مانند "[82]


What do you do for a strained Achilles tendon?
دوشنبه بیست و هفتم شهریور 1396 ساعت 04 و 55 دقیقه و 31 ثانیه
An intriguing discussion is definitely worth comment.
I believe that you need to publish more on this subject matter, it might
not be a taboo matter but usually people don't discuss such topics.
To the next! Kind regards!!
cheap phone psychics
دوشنبه بیستم شهریور 1396 ساعت 11 و 54 دقیقه و 46 ثانیه
چه می شود، فقط می خواستم ذکر کنم، من از این پست وبلاگ لذت بردم.
بامزه بود. در حال ارسال پست!
cheap phone psychics
دوشنبه بیستم شهریور 1396 ساعت 10 و 19 دقیقه و 21 ثانیه
این اتفاق می افتد که من برای این موضوع جدید هستم، من این را به من تکان دادم
پیدا کرده اند این کاملا مفید است و آن را به من کمک کرده است
بارهای خارج امیدوارم کمک و کمک به مشتریان مختلف
مثل آنکه به من کمک کرد آفرین.
phone psychic reading
دوشنبه بیستم شهریور 1396 ساعت 07 و 49 دقیقه و 43 ثانیه
برنامه نویس من در تلاش است تا من را متقاعد کند که به.net برود
از PHP من همیشه به خاطر هزینه ها این ایده را دوست داشتم.
اما او هرگز تلاش نمیکند. من از وردپرس استفاده کرده ام
در وب سایت های متعدد برای حدود یک سال و من در مورد تغییر سوء استفاده
به یک پلت فرم دیگر من چیزهای زیادی در موردش شنیدم
blogengine.net. آیا راهی وجود دارد که بتوانم تمامی پست های وردپرس خود را در آن وارد کنم؟
هر گونه کمک بسیار قدردانی خواهد شد
std screening
دوشنبه بیستم شهریور 1396 ساعت 03 و 28 دقیقه و 21 ثانیه
این در واقع یک قطعه اطلاعات خنک و مفید است.
من خوشحالم که این اطلاعات مفید را با ما به اشتراک گذاشتهاید.
لطفا ما را به روز نگه دارید مثل این. با تشکر برای به اشتراک گذاری
Stacy
دوشنبه شانزدهم مرداد 1396 ساعت 23 و 19 دقیقه و 17 ثانیه
I do accept as true with all of the ideas you have offered in your post.
They are very convincing and will certainly work.

Still, the posts are very short for beginners.
Could you please extend them a bit from subsequent time?
Thanks for the post.
Foot Pain
دوشنبه شانزدهم مرداد 1396 ساعت 03 و 57 دقیقه و 18 ثانیه
Very good article. I'm facing a few of these issues as well..
oletaoverbey.wordpress.com
جمعه سیزدهم مرداد 1396 ساعت 12 و 49 دقیقه و 17 ثانیه
My brother suggested I might like this blog. He was totally right.
This post actually made my day. You cann't believe just how much time I had spent
for this information! Thank you!
What do you do for Achilles tendonitis?
جمعه سیزدهم مرداد 1396 ساعت 11 و 14 دقیقه و 52 ثانیه
Thanks very interesting blog!
chaturbate tokens generator
پنجشنبه دوازدهم مرداد 1396 ساعت 21 و 37 دقیقه و 25 ثانیه
Wonderful article! We will be linking to this particularly great
content on our website. Keep up the good writing.
ameblo.jp
شنبه سی و یکم تیر 1396 ساعت 10 و 34 دقیقه و 21 ثانیه
It's genuinely very difficult in this active life
to listen news on TV, therefore I simply use the web for that
purpose, and obtain the most up-to-date news.
What causes burning pain in Achilles tendon?
جمعه سی ام تیر 1396 ساعت 21 و 02 دقیقه و 06 ثانیه
Hello There. I found your blog using msn. This is an extremely well written article.
I will be sure to bookmark it and return to read more of your useful information. Thanks for the post.
I'll definitely comeback.
jovanhauen.blog.fc2.com
پنجشنبه بیست و نهم تیر 1396 ساعت 07 و 49 دقیقه و 38 ثانیه
You ought to be a part of a contest for one of the
finest blogs on the net. I'm going to highly recommend this website!
std clinics near me
سه شنبه بیست و ششم اردیبهشت 1396 ساعت 04 و 51 دقیقه و 26 ثانیه
core از خود نوشتن در حالی که ظاهر شدن دلنشین
ابتدا آیا نه حل و فصل خوب
با من پس از برخی از زمان. جایی در سراسر جملات شما در واقع قادر به من مؤمن اما فقط برای بسیار در حالی که کوتاه.
من این کردم مشکل خود را با جهش در
مفروضات و شما ممکن است را سادگی به کمک پر همه کسانی
شکاف. که شما در واقع که می
توانید انجام من می مطمئنا تا پایان در گم.
Christal
دوشنبه بیست و پنجم اردیبهشت 1396 ساعت 19 و 54 دقیقه و 02 ثانیه
Attractive section of content. I just stumbled upon your site and in accession capital to assert that I
acquire in fact loved account your blog posts.
Any way I'll be subscribing for your augment and even I
fulfillment you access persistently quickly.
BHW
یکشنبه بیست و هفتم فروردین 1396 ساعت 10 و 59 دقیقه و 39 ثانیه
I savor, cause I found just what I used to be taking a look for.

You've ended my 4 day lengthy hunt! God Bless
you man. Have a nice day. Bye
manicure
پنجشنبه هفدهم فروردین 1396 ساعت 01 و 24 دقیقه و 58 ثانیه
It is not my first time to pay a quick visit this web site, i am browsing this web site dailly and take nice facts from here every day.
I am gaahl's revange...
سه شنبه نهم آذر 1395 ساعت 01 و 51 دقیقه و 55 ثانیه
وقتی یکی میخواد تحقیق کنه ولی تنبل تر از این حرفاست
ata
چهارشنبه بیست و یکم فروردین 1392 ساعت 16 و 28 دقیقه و 50 ثانیه
dash inai ke gofty 90% ghalate
afkare mardomo bikhod kharab nakon
abbas
جمعه نهم فروردین 1392 ساعت 21 و 06 دقیقه و 58 ثانیه
مرسی از اطلاعاتی که گذاشتین...ولی ای کاش فرهنگ متال بین فارسی زبونا کاملا جا می افتاد...
mohammad
جمعه بیست و نهم دی 1391 ساعت 13 و 47 دقیقه و 49 ثانیه
kheili kheili etefaghi be inja keshunde shodam.pesare khoob 4 ta search o ye tarjomeye online ke esmesh pazhuhesh nist.amsale shoma nakhod agah ya shayadam kamelan agahane afkare mardom nesbat be in musighi be rahe nadorosti mibare.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


فهرست وبلاگ
پیوندهای روزانه
آرشیو
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
جستجو
آخرین پستها