تبلیغات
پژوهش و تحقیقات آزاد - بلک متال (فارسی)
پژوهش و تحقیقات آزاد

آزادی ذهن

بلک متال (فارسی)

دوشنبه چهارم اردیبهشت 1391

بلک متال subgenre شدید از موسیقی هوی متال است. صفات مشترک شامل tempos سریع، فریاد می زد:

بلک متال subgenre شدید از موسیقی هوی متال است. صفات مشترک شامل tempos سریع، فریاد می زد: خواننده، بسیار تحریف گیتار های بازی با چیدن تحریر، انفجار ضرب و شتم ضربت زنی، ضبط خام، و ساختار آهنگ های غیر متعارف می باشد.
در طول 1980s، کتک زدن چند باند فلز تشکیل یک نمونه اولیه برای بلک متال است. این به اصطلاح «موج اول» شامل گروههایی مانند سم، Bathory، Hellhammer و سلتیک فراست است. [1] "موج دوم" به وجود آمد در اوایل 1990s، به سرکردگی باند مانند ضرب وشتم، Burzum، Darkthrone و جاودانه و امپراطور نروژ است. موسیقی از اوایل صحنه بلک متال نروژی سبک متمایز شد.
فلز سیاه شده است که اغلب با خصومت از فرهنگ های جریان اصلی، عمدتا به دلیل به نظر مربوط به انسان گریزی و ضد مسیحی از بسیاری از هنرمندان مواجه شده است. علاوه بر این، چند تن از پیشگامان این سبک را با سوزی کلیسا و قتل مرتبط شده اند. به این دلایل و دیگران، فلز سیاه معمولا به عنوان یک فرم موسیقی زیرزمینی دیده می شود. علاوه بر این برخی از نئونازی مرتبط شده اند، با این حال سیاه ترین طرفداران فلزی و برجسته ترین نوازندگان بلک متال ایدئولوژی نازی ها را رد و مخالفت با نفوذ خود در خرده فرهنگ های فلزی سیاه و سفید است. [2] [3] [4] [5]


مشخصات
ابزار
گیتار بلک متال معمولا به نفع تن به تن تن گیتار بالا و اعوجاج سنگین است. [6] گیتار است که معمولا با استفاده بسیار سریع، چیدن تحریر سازمان ملل خاموش. [6] [7] [8] گیتاریست اغلب استفاده از نا هنجاری، همراه با بازی مقیاس خاص، فواصل و پیشرفت وتر به عملکرد پیشامد بدی و القا صداهای ترس است. tritone یا پنجم تخت است که اغلب استفاده می شود، برای مثال. تکنوازی گیتار و گیتار tunings کم کمیاب در بلک متال است. [8]
گیتار باس به ندرت استفاده می شود به بازی ملودی های مستقل است. غیر معمول نیست برای گیتار باس را به حداقل و یا به سختی به گوش، [8] و به دنبال خطوط باس گیتار homophonically. به طور معمول، ضربت زنی سریع و با استفاده از ضربه دو باس و / یا انفجار.
آهنگ های بلک متال اغلب از ساختار آهنگ معمولی ولگرد و اغلب فاقد بخش گروه کر روشن آیه است. در عوض، بسیاری از آهنگ های بلک متال شامل بخش های طولانی و تکراری ابزاری است.
[ویرایش] آواز و ترانه
گروههای سنتی و یا "شخصیکه در استعمال کلمات صحیح و سواس دارد" بلک متال معمولا خواننده های تن به تن بالا و صدای گوشخراش که شامل فریاد میکشند، و داد میزد و snarling استفاده کنید. [6] [8] توسط Quorthon از Bathory این سبک آوازی را تحت تاثیر قرار بود، [9] است و یکی از ویژگی هایی که متمایز خواننده بلک متال سنتی از کسانی که از فلز مرگ، که معمولا استفاده می کند کم تن به تن growls.
بلک متال در اصل به عنوان یک دوره گروههای متال شدید با اشعار شیطانی مورد استفاده قرار گرفت، امروز، رایج ترین و موسس تم تغزلی است که مخالفت با مسیحیت [8] و دیگر مذاهب سازمان یافته است. به عنوان بخشی از این، بسیاری از هنرمندان نوشتن شعر است که می تواند به ترویج الحاد، antitheism، الحاد و یا شیطان پرستی است. [10] خصومت سکولار و یا بسیاری از هنرمندان کافر است در برخی از راه های مربوط به مسیحیت را از کشور خود است. دیگر بارها و بررسی تم ها، افسردگی، نیهیلیسم، مردم گریزی، [10] مرگ و دیگر موضوعات تاریک است. با این حال، در طول زمان، بسیاری از هنرمندان شروع به تمرکز بیشتر بر روی موضوعات مثل فصول سال (به خصوص زمستان)، طبیعت، اسطوره شناسی، فرهنگ عامه، فلسفه و فانتزی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اشعار بلک متال، نگاه کنید به بخش ایدئولوژی زیر.
[ویرایش] تولید
کیفیت تولید کم هزینه برای هنرمندان اولیه بلک متال با بودجه کم، که در آن ضبط شده را در محل زیرزمین خانه و یا هنرمندان اغلب نمونه بود. [6] با این حال، حتی زمانی که آنها قادر به بالا بردن کیفیت تولید خود بودند، بسیاری از هنرمندان تصمیم به کم راحت و کاربر پسند (چاپی) ضبط شده است. [8 [10] دلیل این به ماندن درست به ریشه های زیرزمینی این ژانر و به موسیقی صدا بیشتر "خام" و "سرد". [10] یکی از یک گروه که گفته شده است، "نشان دهنده جنبه DIY فلز سیاه و سفید" توسط Johnathan Selzer مجله Terrorizer [10] بسیاری از ادعا کرده اند که، در اصل، سیاه و سفید فلزی - نمونه های بهتر شناخته شده از این آلبوم گرسنگی Transilvanian Darkthrone است معنا نیست که ما را به خود جلب مخاطبان بزرگ است. [10] "خواننده Gaahl گفت که در طول سال های اولیه آن،" بلک متال به معنای هرگز برای رسیدن به مخاطبان، آن را صرفا برای رضایت خود ما بود ". [7]
تصاویر و اجرای
بر خلاف هنرمندان از ژانرهای دیگر، بسیاری از هنرمندان بلک متال کنسرت انجام نمی شود. [نیازمند منبع] گروههای موسیقی که انتخاب می کنید برای انجام کنسرت ها اغلب استفاده از props مرحله و نمایشهایش را. ضرب وشتم و گروه Gorgoroth در میان گروههای دیگر برای بحث انگیز خود را نشان می دهد اشاره کرد. که برجسته impaled سر حیوانات، مصلوب ساختگی، سلاح های قرون وسطی، و اعضای گروه که در خون حیوان فرو برد [11]
هنرمندان بلک متال اغلب بنظر می رسد در رنگ مشکی با چکمه های رزمی، کمربند گلوله، مچبند مشخصی، [10] و صلیب وارونه / pentagrams لباس پوشیدن و به تقویت موضع ضد مسیحی و یا ضد مذهبی خود را. [1] با این حال، مستقل از صفت است. استفاده از آنها جسد رنگ - آرایش سیاه و سفید (گاهی مخلوط با خون واقعی یا جعلی)، استفاده می شود که برای ایجاد یک ظاهر جسد مانند.
در اوایل 1990s، پیشگام ترین هنرمندان بلک متال با استفاده از تصاویر ساده سیاه و سفید و یا نوشتن در رکورد خود را پوشش می دهد. [4] این می توانست به عنوان یک واکنش در برابر گروههای متال مرگ، که در آن زمان به استفاده از درخشان آغاز کرده بود به معنای رنگ آثار هنری آلبوم است. [4] بیشترین زیرزمینی هنرمندان بلک متال این سبک را ادامه داد. برخی از ویژگی های طبیعی یا فانتزی مناظر (Filosofem Burzum مثال است و در امپراتور در گرفتگی شب) در حالی که دیگران هستند خشن، منحرف، موهن بمقدسات و iconoclastic (برای مثال فاک مردوک عزیز من عیسی مسیح و در را پوشش می دهد فلز اصلی، آلبوم سیاه و سفید هستند معمولا جوی و یا تحریک آمیز. Dimmu Borgir در Sorte Diaboli).
موج اول
موج اول از فلز سیاه اشاره به آن باند در طول 1980s که تحت تاثیر قرار صدای فلزی سیاه و سفید و با تشکیل یک نمونه اولیه برای این ژانر است. آنها اغلب فلز یا متال شلاق زدن است. سرعت [1] [12]
فلزی سیاه و سفید مدت زهر انگلیسی گروه با دومین آلبوم متال سیاه و سفید خود را (1982) ابداع شد. اگر چه فلز کتک زدن به جای فلز سیاه و سفید را با استانداردهای امروزی تلقی شده، [10] اشعار آلبوم و تصاویر بیشتر در مورد ضد مسیحی و شیطانی تم از هر قبل از آن متمرکز است. موسیقی خود را سریع، پوست در تولید و با صدای گوشخراش یا grunted خواننده. اعضای زهر را به نام مستعار، عمل گسترده در میان نوازندگان فلزی سیاه و سفید نیز به تصویب رسید.
سرنوشت Mercyful از دانمارک بسیار تاثیرگذار بود زمانی که آن تصاویر شیطانی با آهنگسازی و نوازندگی حماسی خود را مترقی با سرنوشت EP های Mercyful و کلاسیک در آلبوم ملیسا نمایش و سوگند را نمیشکند. خواننده پادشاه الماس (نام واقعی کیم Bendix را پترسن) استفاده می شود را تشکیل می دهند بر روی صحنه، یکی از الهام بخش دوم موج به پوشیدن رنگ جسد است.
یکی دیگر از نفوذ زیادی بر روی فلز سیاه و سفید، Bathory باند سوئد، به رهبری توسط توماس Forsberg (تحت نام مستعار Quorthon) بود. نه تنها موسیقی Bathory را تیره، سریع، به شدت تحریف شده، حقیقت، فی و با ضد مسیحی اشعار و تصاویر، Quorthon بود همچنین استفاده از خواننده "فریاد" که آمد برای تعریف فلز سیاه و سفید است. [9] گروه بازی در این سبک در اول خود چهار آلبوم: Bathory (1984)، بازگشت از تاریکی و شر (1985)، تحت نشانه علامت گذاری به عنوان سیاه و سفید (1987) مرگ آتش و خون (1988). با مرگ خون آتش و Hammerheart دو آلبوم زیر و گرگ و میش خدایان، Bathory پیشگام سبک است که بعدها به عنوان فلز وایکینگ.
هنرمندان معمولا به عنوان بخشی از این جنبش عبارتند از Hellhammer و سلتیک فراست (از سوئیس)، Kreator، سدوم و تخریب (از آلمان)، [13] بولدوزر و مرگ اس اس (از ایتالیا)، [14] که خواننده استیو سیلوستر عضو Ordo Templi Orientis. [15
پایان موج اول
توسط Bathory زمان است بر اساس نشانه علامت گذاری به عنوان سیاه شده بود منتشر شد، این آلبوم مرگ رکورد فلز در نظر گرفته شد. [16] در شماره 5 خود را قاتل fanzine، Metalion نوشت که "آخرین هوس سیاه / شیطانی باند به نظر می رسد به بیش از "، [17] سنت که توسط گروههای چند مانند ادامه کابوس [17] و مرضی فرشته [17] (از ایالات متحده)، Sabbat (از بریتانیا)، [17] و سختی آن (از مجارستان) و Sarcófago ( از برزیل).
ضبط شده مهم است، در سالهای قبل از نروژی صحنه فلزی سیاه و سفید به وجود آمد، به ریشه و چکش کارشناسی ارشد (از چکوسلواکی)، فون (از ایالات متحده)، کفر (از کانادا) منتشر شد، پوسیدگی مسیح (از یونان) و Samael (از سوئیس ).
در کشورهای اروپای شمالی، نوار شروع به مراجعه به گروهها و یا افراد مسن تر از موج اول است. در سوئد این مردوک، کالبد شکافی، Nifelheim و Abruptum. در فنلاند، ظهور یک صحنه وجود دارد که به سبک بلک متال با عناصر فلز مرگ و grindcore مخلوط این به شامل Beherit، Archgoat و Impaled اهل ناصره جلیل در یهودیه نصرانی. گروه از قبیل Demoncy و Profanatica در طول این زمان در ایالات متحده است. در طول این زمان، آمریکا و سوئد فلز مرگ محبوب در میان طرفداران فلز شدید بود.
موج دوم
نوشتار اصلی: صحنه در اوایل نروژی بلک متال
موج دوم بلک متال در اوایل 1990s شروع شد و در صحنه بلک متال نروژی پیشگام شده است. در طول 1990-1994 تعدادی از هنرمندان نروژی شروع به اجرا و انتشار نوع جدیدی از موسیقی متال سیاه و سفید، شامل این ضرب وشتم، خار، Burzum، Darkthrone، جاودانه کند، گروه Satyricon، برده، امپراتور، Dimmu Borgir، گروه Gorgoroth، Ulver و کارپات جنگل. آنها سبک 1980s آلهای پدران و اجداد خود را به عنوان یک ژانر مشخص بود که جدا از فلز کتک زدن. این امر تا حدی به نوع جدیدی از بازی گیتار به لطف توسعه یافته توسط Snorre "Blackthorn" Ruch از Diabolicum انگ / خار و Øystein Euronymous "Aarseth از ضرب وشتم است. [4] [7] Fenriz Darkthrone آنها را با این نوآوری در یک عدد اعتبار مصاحبه. او آن را به عنوان "مشتق شده از Bathory" [18] و اشاره کرد که "این نوع از ریف نظم جدید برای بسیاری از گروههای موسیقی در '90s شد". [19] همانطور که دیده می شود در زیر، برخی از اعضای این باند نروژی مسئول موجی از جرایم و اختلاف، از جمله سوزی کلیسا و قتل است. در این صحنه، ذهنیت تهاجمی ضد مسیحی، باید برای هر هنرمند می شود به عنوان "بلک متال" نهایی شد. Ihsahn امپراتور بر این باور است که این روند ممکن است به سادگی از "مخالفت به جامعه، برخورد به تمام مسائل طبیعی" [20] بصری، تم های تیره و تار موسیقی خود را با corpsepaint، که راه را برای بسیاری از سیاه و سفید شده بود تکمیل شد. هنرمندان فلزی خود را متمایز از دیگر گروههای متال از آن دوره است. [10]
صحنه های بلک متال نیز در سرزمین اصلی اروپا در اوایل 1990s ظهور، با الهام از صحنه نروژی یا گروههای بزرگتر است. در لهستان، یک صحنه Graveland و نجوا پیشگام شد. در فرانسه، یک گروه از نوازندگان شناخته شده به عنوان لس Noires انبوه نزدیک گره ظهور این: هنرمندان از قبیل Mütiilation، Vlad Tepes، Belketre و Torgeist. گروههایی مانند مراسم تشییع جنازه سیاه، کلید بزرگ Belial و یهودا Iscariot در طی این زمان در ایالات متحده است.
در آغاز موج دوم، صحنه های مختلف توسعه سبک خود را به عنوان آلن "AA Nemtheanga" ایالات Averill، "شما تا به حال صدای یونانی و صدا فنلاند و صدای نروژی و باند های آلمانی و باند سوئیس و این نوع وجود دارد از چیزی ". [4] در اواسط 1990s، سبک از صحنه نروژی که توسط باند در سراسر جهان پذیرفته شده بود. پیام جدیدتر باندهای بلک متال شروع به بالا بردن کیفیت تولید خود و معرفی ابزار های اضافی مانند سینت سایزر و حتی تمام سمفونی ارکستر. اواخر 1990s، گروههای زیرزمینی در نظر گرفته شده بسیاری از نروژی، مانند امپراتور، [21] [22] جاودانه [21] [22] Dimmu Borgir، [21] باستان [21] [22] میثاق / Kovenant، [21] و گروه Satyricon، [22] که با رسانه های جریان اصلی chummed و "برچسب حرامزاده بزرگ" [21] و تجاری است. [21] [22]
سکوت مرگبار و Helvete


زیرزمین از Helvete
در طول ماه مه و ژوئن سال 1991، [23] Euronymous از ضرب وشتم افتتاح فروشگاه رکورد مستقل به نام Helvete (نروژی برای جهنم) در اسلو. موسیقیدانان از ضرب وشتم، Burzum، امپراتور و خار اغلب ملاقات وجود دارد، و آن را به خروجی مهمترین سوابق بلک متال شد. [24] در زیرزمین خانه خود، Euronymous تاسیس کمپانی ضبط موسیقی مستقل به نام تولیدات سکوت مرگبار. با افزایش محبوبیت گروه خود را و دیگران آن را دوست دارم، موفقیت زیرزمینی برچسب Euronymous اغلب برای تشویق برچسب رکورد دیگر، که قبلا در خور پرهیز اعمال فلزی سیاه و سفید، پس از آن تجدید نظر و انتشار مواد خود را اعتبار شده است.
خودکشی مرده
در 8 آوریل سال 1991، خواننده در هر مرده خودکشی Ohlin Yngve متعهد ضرب وشتم در حالی که به تنهایی در خانه به اشتراک گذاشته شده توسط گروه است. [25] [26] در حالی که نوازندگان همکار اغلب مرده به عنوان عجیب و غریب و خارج از مرحله درونگرا، شخصیت خود را در مرحله بسیار متفاوت بود. او به طول های بزرگ رفت و خود را مانند یک جسد نگاه کنند و اسلحه خود را در حالی که آواز خواندن را کاهش دهد. [7] [27]
او با مچ شکاف شد و یک تفنگ ساچمهای زخم به سر، توسط Euronymous، ضرب وشتم گیتاریست Øystein Aarseth. توجه داشته باشید خودکشی مرده برای شلیک در داخل خانه سلاح عذرخواهی کرده و به پایان رسید:. "ببخشید تمام خون" [26] قبل از تلفن کردن به پلیس، Euronymous گفته به مغازه در نزدیکی رفت و خریداری دوربین یکبار مصرف که با او عکس بدن، پس از دوباره، تنظیم برخی از موارد است. [28] یکی از این عکس ها بعدا به عنوان پوشش آلبوم بوتلگ زنده را مورد استفاده قرار گرفت به نام سحر از قلب سیاه است. [29]
با گذشت زمان، شایعات گسترش یافته است که Euronymous خورش با بیت از مغز مرده ساخته شده بود و گردنبند با بیت از جمجمه او ساخته شده بود. [10] [25] گروه بعد را تکذیب کرد شایعه سابق، اما تایید کرد که دومی بود درست است. [27 علاوه بر این، Euronymous ادعا کرد که این گردنبند به نوازندگان پنداریم با ارزش داده شده است. [1] ضرب وشتم نوازنده بیس، Jørn Stubberud 'Necrobutcher "اشاره کرد که" مردم آگاه تر از فلز [سیاه] صحنه پس از مردگان خود را به ضرب گلوله کشتند شد ... من فکر می کنم خودکشی مرده بود که واقعا صحنه ". [30]
دو عضو دیگر از صحنه نروژی در اوایل بعدها خودکشی: 'گریم' اریک Brødreskift (را جاودانه Borknagar، گروه Gorgoroth) در سال 1999 [31] [32] [33] و آندرسن 'طوفان' Espen را (Strid) در سال 2001. [34]
سوزی کلیسای.
موسیقیدانان و طرفداران از صحنه بلک متال نروژی در بیش از 50 arsons کلیساهای مسیحی در نروژ از سال 1992 تا 1996 صورت گرفت. [24] برخی از ساختمان های صدها ساله بودند و به عنوان نشانه های مهم تاریخی دیده می شود. 1 و قابل توجه ترین بود Fantoft نروژ دفع کلیسا، که پلیس معتقد بود Varg Vikernes Burzum گروه یک مرد سوخته است. [24] جلد Burzum در EP Aske (نروژی برای "خاکستر ') عکس صحنه است Fantoft دفع کلیسا پس از آتش سوزی است. در سال 1994 او گناه سوزی Holmenkollen چپل، Skjold کلیسا و Åsane کلیسای یافت شد. [18] [35] به همزمان با انتشار ضرب وشتم در د Mysteriis Sathanas دم، Vikernes و Euronymous بود نیز گفته می رسم به منفجر کردن Nidaros کلیسای جامع ، که به نظر می رسد بر روی جلد آلبوم. قتل Euronymous را در اوت 1993 (زیر رجوع کنید) قرار دهید پایان به این طرح و متوقف انتشار آلبوم. [25] Samoth نوازندگان، [36] فاوست [37] (امپراتور) و Jørn اینگه Tunsberg (هادس متعال) [ 24 همچنین برای arsons کلیسا محکوم شدند.
امروز، نظرات سوزی کلیسا در جامعه فلزی سیاه و سفید متفاوت است. Infernus گیتاریست و Gaahl خواننده سابق گروه Gorgoroth گروه در مصاحبه سوزی کلیسا تمجید با دومی گفت: "باید تعداد بیشتری از آنها، وجود خواهد داشت و تعداد بیشتری از آنها". [1] با این حال، Necrobutcher و Kjetil دهان ضرب وشتم سوزی کلیسا را ​​محکوم کرده اند، با دومی ادعا "این بود فقط مردم در تلاش برای به دست آوردن پذیرش در داخل یک گروه سخت [صحنه فلزی سیاه و سفید] ... آنها می خواستند به نوعی از تصویب و موقعیت". [25]
در قتل Euronymous
در تاریخ 10 اوت 1993، Varg Vikernes از Burzum به قتل Euronymous زندانی گیتاریست Øystein Aarseth. در آن شب، Vikernes و Snorre Ruch 'Blackthorn' (خار) سفر از برگن به آپارتمان Euronymous در اسلو. Vikernes ضرب چاقو Euronymous. بدن او در خارج از آپارتمان با زخم برش 23 - دو تا سر، پنج تا گردن، و 16 را به پشت [38]
شده است این باورند که قتل در نتیجه مبارزه قدرت، یک اختلاف مالی بر سوابق Burzum، یا تلاش در "خارج" سلاح سرد در Lillehammer سال قبل توسط یکی دیگر از نوازنده های فلزی سیاه و سفید، Eithun فاوست "بارد. 39] Vikernes ادعا می کند که Aarseth به شکنجه او را به مرگ و نوار ویدئویی رویداد رسم بود - با استفاده از یک جلسه در مورد قرارداد بدون علامت به عنوان یک بهانه [40] در شب قتل، Vikernes ادعا می کند که او در نظر گرفته شده به دست Euronymous قرارداد امضا شده و "بگو او را به فاک خاموش"، اما که Euronymous حمله وی را نخست. [40 Vikernes همچنین گفت که بسیاری از زخم های برش Euronymous در شیشه های شکسته او در طول مبارزه افتاده بود باعث شد. [40] این نسخه است شک توسط فاوست و عضو دیگر از صحنه است. [41]
شرایط هر چه باشد، Vikernes طی چند روز دستگیر شد و در ماه مه سال 1994 به خاطر قتل و به مدت چهار arsons کلیسا به 21 سال زندان (حداکثر مجازات در نروژ) محکوم شد. Vikernes لبخند زد و وقتی که حکم او شد به عنوان خوانده شده و تصویر به طور گسترده ای در رسانه های خبری بود تجدید چاپ شده است. [40] آن ماه را دیدم انتشار آلبوم ضرب وشتم در د Mysteriis دم Sathanas، که دارای Euronymous در گیتار الکتریکی و Vikernes گیتار باس است. [7] قبل از خانواده آزادی، Euronymous است، Hellhammer درامر ضرب وشتم خواسته بود برای حذف باس آهنگ ضبط شده توسط Vikernes. به Hellhammer گفت، "من فکر می کردم مناسب بود که قاتل و قربانی در همان رکورد و قرار دادن کلمه که من دوباره ضبط قطعات باس، اما من هرگز". [7] در سال 2003، Vikernes موفق به بازگشت به زندان Tønsberg پس از یک مرخصی کوتاه. او در مدت کوتاهی پس از در هنگام رانندگی یک ماشین به سرقت رفته با استفاده از سلاح های مختلف مجددا دستگیر شد. [42] Vikernes در سال 2009 به صورت مشروط آزاد شد
 
تضاد بین صحنه
گفته شد وجود دارد به رقابت قوی بین فلز نروژی سیاه و سفید و صحنه مرگ سوئدی فلز بوده است. Fenriz و Tchort، خاطر نشان کرده اند که نوازندگان نروژی بلک متال [4] و این که "دث متال بسیار ناخوشایندی در اسلو" در آن زمان بود. [25] تعدادی از بار، Euronymous فرستاده "با صحنه مرگ تمام فلز تغذیه" تبدیل شده بود تهدید به مرگ برخی از جریان اصلی بیشتر گروه های دث متال در اروپا است. [25] گفته می شود، یک گروه از طرفداران نروژی بلک متال حتی رسم ربودن و قتل برخی از نوازندگان مرگ سوئدی فلز است. [25]
یک عداوت مختصری بین صحنه های نروژی و فنلاندی در طول سال های 1992 و 1993 وجود داشت [45] دشمنی تا حدودی با شوخی های به ظاهر بی ضرر با انگیزه بود. برای مثال Holocausto هسته ای Beherit گروه فنلاندی تماس شوخی را در وسط شب به Samoth امپراتور ساخته شده (در نروژ) و میکا Luttinen، Impaled اهل ناصره جلیل در یهودیه نصرانی (در فنلاند). تماس شامل پر حرف بی معنی و از ترانه های کودکان بازی [45] هر چند Luttinen معتقد بودند آنها را به تهدید به مرگ از گروههای نروژی است. [45]
قابل ذکر است که جلد آلبوم norz در Impaled، TOL Cormpt اهل ناصره جلیل در یهودیه نصرانی است، norz در norz در "هیچ سفارشات از نروژ پذیرفته شده است" و "Kuolema Norjan kusipäille!" ('مرگ به arseholes نروژ!) در پشت چاپ شده است. مصلوب شدن باند فنلاندی سیاه Darkthrone عنوان "trendies" مورد انتقاد قرار داد، به دلیل Darkthrone اصل بودن مرگ فلز باند است. [
این بخش ممکن است تحقیقات اولیه را داشته باشد. لطفا بهبود آن را با تایید ادعاهای ساخته شده و اضافه کردن مراجع. اظهارات فقط متشکل از تحقیقات اولیه ممکن است حذف شده است. جزییات بیشتر ممکن است در صفحه بحث موجود است. (اکتبر 2008)

 
میزبان Taake خواننده - صلیب وارونه مسیحی اغلب توسط metalers سیاه و سفید استفاده می شود به نشان مخالفت خود را به مسیحیت است.
باند موج اول یک تصویر شیطانی، بسیاری از آنها را که نمی ایدئولوژیک را به شیطان پرستی متصل [65] با موج دوم، شیطان پرستی به عنوان یک ایدئولوژی تعریف بلک متال [66] [67] گروههای موسیقی خود را با فلز سیاه به طور کلی مخالف است. به مسیحیت است. [1] مسلما، این است که تنها احساس منسجم در میان کسانی که به تعریف موسیقی خود را به عنوان بلک متال است. هنرمندانی که مخالف مسیحیت تمایل به ترویج الحاد، antitheism، الحاد، و یا شیطان پرستی است. [1]
در یک فیلم مستند نروژ، Fenriz فلزی سیاه و سفید اظهار داشت که "فردگرایی از همه مهمتر است»، [68] و هنرمندان تمایل به حمایت از فردگرایی، [1] اگر چه پیروان از Euronymous تمایل نسبت به حمایت از ضد فردگرایی است. [66] با توجه به بنیامین امکان انجام hedge در پایان نامه کارشناسی ارشد اولسون در بلک متال تضاد بین فردگرایی افراطی و هویت گروهی و تلاشی به قبول هر دو قطب به طور همزمان مشخص ". [69] گاهی اوقات، هنرمندان نوشتن شعر است که به نظر می رسد به باشد پوچ و مربوط به انسان گریزی، [10] هر چند قابل بحث است که آیا این نشان دهنده طرز فکر خود را. در برخی موارد، هنرمندان بلک متال نیز حمایت ملی گرایی رومانتیک، اگر چه اکثر افراد درگیر با توجه به این صراحت نیست. با این حال، بسیاری از هنرمندان بلک متال به دنبال انعکاس محیط اطراف خود را در موسیقی خود. مستندساز سام دان از صحنه نروژ اشاره کرد که "بر خلاف هر صحنه دیگر فلزات سنگین، فرهنگ و مکان را به موسیقی و تصاویر گنجانیده شده است". [1] مقاله در تواریخ هرج و مرج ZINE اشاره کرد که "از ویژگی های مهم از تقریبا تمام فلز سیاه شیفتگی با گذشته ". [70] با توجه به این، هارون ویور از گرگ در اتاق تخت در مصاحبه ای گفت:" من فکر می کنم که بلک متال است که یک جنبش هنری است که به نقد مدرنیته در یک سطح بنیادی گفت: که جهان مدرن چیزی گم شده است ". [71]
با توجه به صدای فلز سیاه، شما با 2 گروه متضاد در درون این ژانر وجود دارد: کسانی که باقی می ماند درست به ریشه های این ژانر، و کسانی که معرفی عناصر مترقی "[10] سابق بر این باورند که موسیقی همیشه باید باشد مینیمالیستی - انجام تنها با نصب استاندارد گیتار باس، درامز و ثبت شده در یک سبک کم راحت و کاربر پسند. یکی از حامیان این قطار اندیشه جاد بلیک از Nachtmystium، که تا به رد برچسب زدن فلز باند خود را سیاه و سفید برای خروج خود را از صدا به طور معمول این ژانر است. [72] Snorre Ruch از خار، از سوی دیگر، است اظهار داشت که مدرن فلزی سیاه و سفید "خیلی تنگ" است و معتقد است که این "ایده در ابتدا". [73] هورنر اریک مونتانا، ایالات متحده آمریکا باند، تاج و تخت از کشورهای بد گویی می کند که "من شخصا فکر می کنم سیاه و سفید / فلز شدید طول می کشد چیزی است که می توان به نام ' مد می کند و این درست است که "هنر" اگرچه گروههای زیادی در آن بر اساس اعتقاد شیطانی، من مخالف آن است که تنها راه به "بلک متال" بلک متال برای من احساسات خالص و فردیت با پرنیان واقعی به آن است. این سبک که در آن ترکیب پیانو زیبا می توانند کنار هم نشسته به خواننده screeching موجود وهمی بشکل روح و گیتار خام است. هیچ محدودیتی وجود ندارد، تا آنجا که به من مربوط "[74]
برخی از نوازندگان برجسته در صحنه حفظ کند که بلک متال نیازی نیست برای نشان دادن هر گونه ایدئولوژی خاص. به عنوان مثال، جان Blomberg اکسل در مصاحبه با کتابخانه فلزی گفت که "به نظر من، امروز بلک متال تنها موسیقی" است. [75] همچنین، Wongraven Sigurd در قتل مستند موسیقی اظهار داشت که بلک متال "لزوما به باشد همه شیطانی، به مدت طولانی به عنوان آن این تیره ". [10] مقاله در Metalion را قاتل fanzine حمله نوازندگان که" مراقبت بیشتر در مورد گیتار خود را از ذات واقعی بر روی که کل مفهوم بود و می شود بر اساس "، و ادعا کرد که" موسیقی خود را به عنوان اولویت اول "آمده است. [76]
شیطان پرستی
ستاره پنج پر، با اشاره رو به پایین است که معمولا توسط گروههای در این سبک استفاده می شود.
بلک متال در اصل به عنوان یک دوره گروههای متال شدید با اشعار شیطانی مورد استفاده قرار گرفت، اگر چه بسیاری از "موج اول" فقط گروههای شیطان پرستی خاطر ارزش شوک آور استفاده می شود، یکی از چند مورد استثنا خواننده سرنوشت های Mercyful و کلیسای شیطان عضو کینگ الماس، آنها مایکل Moynihan خواستار "یکی از نوازندگان تنها فلز '80s شیطانی بود که بیش از فقط یک وانمود کن با استفاده از یک تصویر بسیار بد برای ارزش شوک آور" است. [65]
گیتاریست ضرب وشتم Euronymous مرکزی در ایجاد یک ایدئولوژی برای صحنه بلک متال نروژی بود. [66] او و پیروان او را رد کرد آنتون LaVey و کلیسای شیطان، به جای ترویج "خط سخت است، شیطان پرستان مربوط به انسان گریزی" است. [67] بنیامین پرچین اولسون نوشت که آنها را "شبه شیطانی تبدیل [ED] سم در مرحله نمایشهایش را به شکلی از بیان فرهنگی منحصر به فرد از اشکال دیگر از فلز یا شیطان پرستی" و "رها هویت دنیوی و جاه طلبی از دیگر اشکال از فلز را به نفع تعصب مذهبی و ایدئولوژیک بلک متال "توسط اعضای Euronymous و مهم دیگر از صحنه نروژ". [66] گروههای موسیقی شیطان پرستان خداباور بودند که نمی شد نباشد "، مانند فاوست امپراتور است. [13] [14] در آن زمان، باند با« Norwegianesque سبک، اما بدون اشعار شیطانی، تمایل به استفاده از واژه های دیگر برای موسیقی خود را [51] [77] [78] امروز موسیقی دانان برجسته - هنوز هم وجود دارد. مانند Infernus، [79] Arioch [80] و اریک Danielsson [81] - که اصرار دارند که شیطان پرستی به قبل از هر چیز باید باشد. برخی از بندها از شیطان پرستی به الحاد نقل مکان کرد، به عنوان بلک متال سنتی توسط شیطان پرستی تعریف شده است، "برای metallers سیاه و سفید بسیاری از" شخصیکه در استعمال کلمات صحیح و سواس دارد، این حرکت دوم disqualifies یک گروه به عنوان "سیاه"، قرار دادن آن به جای آن در زیر انواع تعدیل های دیگر: کافر، وایکینگ ها، ترول، جنگل، و مانند "[82]


buy tadalafil no prescription
جمعه شانزدهم آذر 1397 ساعت 06 و 47 دقیقه و 22 ثانیه

You definitely made the point!
cialis daily dose generic viagra vs cialis vs levitra cialis 5 mg cialis australian price wow cialis 20 we recommend cialis best buy ou acheter du cialis pas cher cialis australia org cialis 20 mg best price cipla cialis online
buy cialis us pharmacy
چهارشنبه چهاردهم آذر 1397 ساعت 15 و 30 دقیقه و 48 ثانیه

Nicely put, Kudos!
free generic cialis trusted tabled cialis softabs callus cialis cipla best buy achat cialis en suisse cialis pills generic cialis generic cialis review uk low cost cialis 20mg buy cialis online legal
Cialis prices
چهارشنبه چهاردهم آذر 1397 ساعت 03 و 31 دقیقه و 58 ثانیه

Seriously a lot of amazing knowledge!
cialis daily dose generic cialis therapie preis cialis 20mg schweiz cialis flussig how do cialis pills work prix de cialis tadalafil 20 mg compare prices cialis uk usa cialis online enter site very cheap cialis
Cialis generic
سه شنبه سیزدهم آذر 1397 ساعت 16 و 26 دقیقه و 57 ثانیه

You actually said it fantastically!
5 mg cialis coupon printable wow cialis 20 cialis 20 mg best price cialis online holland prices on cialis 10 mg cialis side effects dangers we use it cialis online store cialis pas cher paris discount cialis cialis for daily use
buy generic cialis online
سه شنبه سیزدهم آذر 1397 ساعت 05 و 05 دقیقه و 43 ثانیه

Well spoken indeed! .
the best choice cialis woman cialis authentique suisse cialis name brand cheap cialis in sconto cialis 200 dollar savings card how much does a cialis cost cialis reviews cialis 5 mg buy cialis cost acquisto online cialis
buy cialis online cheap
دوشنبه دوازدهم آذر 1397 ساعت 16 و 59 دقیقه و 14 ثانیه

Reliable material. Kudos!
cialis rezeptfrei sterreich cialis 20mg preis cf acheter du cialis a geneve generic cialis interactions for cialis cialis therapie cialis tablets for sale cialis canada we choice cialis pfizer india order generic cialis online
Online cialis
دوشنبه دوازدهم آذر 1397 ساعت 04 و 48 دقیقه و 10 ثانیه

Whoa all kinds of wonderful information.
wow cialis 20 buy original cialis online cialis cialis mit grapefruitsaft legalidad de comprar cialis cialis wir preise rx cialis para comprar tadalafil 5mg buying brand cialis online cialis coupons printable
buy generic cialis
یکشنبه یازدهم آذر 1397 ساعت 16 و 23 دقیقه و 36 ثانیه

This is nicely expressed. !
link for you cialis price cialis 20 mg effectiveness order a sample of cialis look here cialis order on line cialis for bph cialis super acti cialis pas cher paris cialis coupons ou acheter du cialis pas cher we choice free trial of cialis
Cialis prices
یکشنبه یازدهم آذر 1397 ساعت 04 و 25 دقیقه و 38 ثانیه

You actually said this superbly.
cialis 5 mg scheda tecnica canadian discount cialis cialis super kamagra generic cialis tadalafil we use it cialis online store dosagem ideal cialis cialis 5mg safe dosage for cialis cialis australian price cialis generic availability
where to buy cialis online
شنبه دهم آذر 1397 ساعت 16 و 59 دقیقه و 39 ثانیه

Great posts, Thank you!
cialis rckenschmerzen cialis uk next day cialis cuantos mg hay enter site natural cialis the best choice cialis woman cialis wir preise where cheapest cialis usa cialis online cialis 5mg billiger costo in farmacia cialis
Cialis online
شنبه دهم آذر 1397 ساعت 04 و 02 دقیقه و 03 ثانیه

Thanks a lot. Useful stuff.
cheap cialis american pharmacy cialis cialis 10mg prix pharmaci cialis wir preise cialis rezeptfrei sterreich cialis y deporte prices on cialis 10 mg cialis arginine interactio buy cialis cheap 10 mg generic cialis 20mg tablets
Online cialis
جمعه نهم آذر 1397 ساعت 16 و 46 دقیقه و 14 ثانیه

Appreciate it! Plenty of posts!

wow cialis tadalafil 100mg online prescriptions cialis cialis usa cost cialis 30 day trial coupon cialis online nederland cialis 5 mg buy interactions for cialis cialis 100 mg 30 tablet cialis uk cialis 10mg prix pharmaci
buy generic cialis pills
جمعه نهم آذر 1397 ساعت 05 و 00 دقیقه و 33 ثانیه

Useful stuff. Regards.
cialis generico postepay cialis for daily use cialis canada on line american pharmacy cialis safe dosage for cialis ou trouver cialis sur le net viagra cialis levitra cialis sale online cialis prezzo al pubblico we use it 50 mg cialis dose
buy tadalafil online
پنجشنبه هشتم آذر 1397 ساعت 17 و 39 دقیقه و 01 ثانیه

Amazing posts, Appreciate it.
best generic drugs cialis cialis pills price each cialis sale online cialis for sale in europa cost of cialis cvs viagra or cialis cialis daily generic cialis review uk cialis 5 mg schweiz wow cialis 20
buy cialis pills online
پنجشنبه هشتم آذر 1397 ساعت 05 و 46 دقیقه و 34 ثانیه

Lovely facts, Appreciate it.
cialis venta a domicilio buying cialis overnight buy cialis online cheapest cialis prices in england cialis 5mg billiger cialis per paypa cialis generico in farmacia tesco price cialis buy cialis online legal order generic cialis online
Cialis online
چهارشنبه هفتم آذر 1397 ساعت 16 و 57 دقیقه و 59 ثانیه

You said it nicely..
purchasing cialis on the internet costo in farmacia cialis cialis tablets cialis preise schweiz cialis generisches kanada cialis free trial how do cialis pills work dose size of cialis cost of cialis cvs order a sample of cialis
buy cialis pills online
چهارشنبه هفتم آذر 1397 ساعت 05 و 11 دقیقه و 09 ثانیه

Really quite a lot of helpful facts.
buying cialis on internet cialis generic how much does a cialis cost cialis patentablauf in deutschland buy cheap cialis in uk cialis australia org walgreens price for cialis cialis prezzo in linea basso viagra vs cialis generico cialis mexico
levitra online
جمعه بیستم مهر 1397 ساعت 08 و 10 دقیقه و 57 ثانیه

Many thanks! Helpful information!
levitra without a doctor prescription levitra 20mg generic levitra vardenafil buy 10 mg levitra levitra 20mg generic levitra levitra prices levitra online levitra online
Generic cialis
سه شنبه دهم مهر 1397 ساعت 18 و 54 دقیقه و 45 ثانیه

Kudos. Fantastic stuff.
side effects of cialis we recommend cialis best buy cialis kamagra levitra cialis herbs callus 5 mg cialis coupon printable cialis 5 mg funziona we use it 50 mg cialis dose cilas cialis prezzo di mercato
buy tadalafil no prescription
یکشنبه هشتم مهر 1397 ساعت 12 و 35 دقیقه و 51 ثانیه

Good stuff. Cheers.
safe site to buy cialis online we recommend cialis best buy cialis 20 mg cost are there generic cialis acheter cialis meilleur pri tadalafil 5mg prezzo cialis a buon mercato cialis pills price each try it no rx cialis buying cialis in colombia
http://canadianpharmacyies.com/
چهارشنبه چهاردهم شهریور 1397 ساعت 05 و 02 دقیقه و 27 ثانیه

Cheers! I appreciate this.
drugstore online shopping trusted pharmacy canada scam viagra canadiense canadian rx world pharmacy pharmacy times prescriptions from canada without canada online pharmacies online canadian pharmacies trust pharmacy canadian northwest pharmacies in canada
can you buy viagra at cvs
سه شنبه سیزدهم شهریور 1397 ساعت 09 و 09 دقیقه و 27 ثانیه

Tips clearly taken!.
buy sildenafil uk generic viagra order buy viagra superdrug how to buy viagra safely online is it illegal to buy viagra buy viagra canada buy viagra no prescription is it legal to buy viagra buy viagra onlines can you buy viagra at walgreens
babecolate.com
دوشنبه دوازدهم شهریور 1397 ساعت 07 و 36 دقیقه و 34 ثانیه

Nicely put, Appreciate it.
generic cialis pill online cialis italia gratis overnight cialis tadalafil cialis generico online sialis generic cialis in vietnam buy brand cialis cheap tadalafil 20mg generic cialis discount cialis
viagravipsale.com
یکشنبه یازدهم شهریور 1397 ساعت 16 و 43 دقیقه و 01 ثانیه

You reported it fantastically!
cialis without a doctor's prescription cialis e hiv canadian cialis dose size of cialis tadalafil tablets cialis canadian drugs interactions for cialis cialis baratos compran uk does cialis cause gout cialis rezeptfrei
viabiovit.com/kopen-viagra-volgende-dag-levering.html
سه شنبه بیست و سوم مرداد 1397 ساعت 05 و 47 دقیقه و 29 ثانیه

Nicely spoken without a doubt. .
where to buy viagra from viagra buy uk is it illegal to buy viagra online viagra in pharmacy buy viagra next day delivery uk how to buy viagra online without buy real viagra cheap online viagra pharmacy purchase viagra where can i buy generic viagra online safely
Cialis canada
دوشنبه بیست و دوم مرداد 1397 ساعت 21 و 30 دقیقه و 16 ثانیه

Thank you! Excellent information!
cialis baratos compran uk canadian cialis try it no rx cialis cialis alternative venta de cialis canada rx cialis para comprar cialis y deporte cialis price thailand cialis online brand cialis nl
Online cialis
دوشنبه هفتم خرداد 1397 ساعت 08 و 27 دقیقه و 14 ثانیه

Many thanks! Ample postings!

cialis manufacturer coupon cialis 20 mg best price cialis 5 mg schweiz low cost cialis 20mg cialis 20 mg cost 40 mg cialis what if i take fast cialis online calis cialis australia org cialis patent expiration
choc
چهارشنبه دوازدهم اردیبهشت 1397 ساعت 06 و 32 دقیقه و 31 ثانیه
I do not even know how I ended up here, but I thought this post was great.
I don't know who you are but definitely you are going to a famous blogger if you aren't already ;) Cheers!
Viagra uk
سه شنبه چهارم اردیبهشت 1397 ساعت 17 و 02 دقیقه و 50 ثانیه

With thanks! I enjoy this.
cheap viagra online usa where do i buy viagra online buy viagra cheap online where can i get viagra online order viagra order viagra uk online pharmacy usa buy viagra walgreens viagra buy viagra online pharmacy viagra where can i buy generic viagra online
Buy cialis online
شنبه چهارم فروردین 1397 ساعت 07 و 10 دقیقه و 14 ثانیه

Nicely put. Thanks a lot!
enter site 20 mg cialis cost miglior cialis generico generic cialis in vietnam buy online cialis 5mg female cialis no prescription we recommend cialis best buy cialis super kamagra cialis purchasing cialis 50 mg soft tab cialis australian price
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30


فهرست وبلاگ
پیوندهای روزانه
آرشیو
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
جستجو
آخرین پستها