تبلیغات
پژوهش و تحقیقات آزاد - بلک متال (فارسی)
پژوهش و تحقیقات آزاد

آزادی ذهن

بلک متال (فارسی)

دوشنبه چهارم اردیبهشت 1391

بلک متال subgenre شدید از موسیقی هوی متال است. صفات مشترک شامل tempos سریع، فریاد می زد:

بلک متال subgenre شدید از موسیقی هوی متال است. صفات مشترک شامل tempos سریع، فریاد می زد: خواننده، بسیار تحریف گیتار های بازی با چیدن تحریر، انفجار ضرب و شتم ضربت زنی، ضبط خام، و ساختار آهنگ های غیر متعارف می باشد.
در طول 1980s، کتک زدن چند باند فلز تشکیل یک نمونه اولیه برای بلک متال است. این به اصطلاح «موج اول» شامل گروههایی مانند سم، Bathory، Hellhammer و سلتیک فراست است. [1] "موج دوم" به وجود آمد در اوایل 1990s، به سرکردگی باند مانند ضرب وشتم، Burzum، Darkthrone و جاودانه و امپراطور نروژ است. موسیقی از اوایل صحنه بلک متال نروژی سبک متمایز شد.
فلز سیاه شده است که اغلب با خصومت از فرهنگ های جریان اصلی، عمدتا به دلیل به نظر مربوط به انسان گریزی و ضد مسیحی از بسیاری از هنرمندان مواجه شده است. علاوه بر این، چند تن از پیشگامان این سبک را با سوزی کلیسا و قتل مرتبط شده اند. به این دلایل و دیگران، فلز سیاه معمولا به عنوان یک فرم موسیقی زیرزمینی دیده می شود. علاوه بر این برخی از نئونازی مرتبط شده اند، با این حال سیاه ترین طرفداران فلزی و برجسته ترین نوازندگان بلک متال ایدئولوژی نازی ها را رد و مخالفت با نفوذ خود در خرده فرهنگ های فلزی سیاه و سفید است. [2] [3] [4] [5]


مشخصات
ابزار
گیتار بلک متال معمولا به نفع تن به تن تن گیتار بالا و اعوجاج سنگین است. [6] گیتار است که معمولا با استفاده بسیار سریع، چیدن تحریر سازمان ملل خاموش. [6] [7] [8] گیتاریست اغلب استفاده از نا هنجاری، همراه با بازی مقیاس خاص، فواصل و پیشرفت وتر به عملکرد پیشامد بدی و القا صداهای ترس است. tritone یا پنجم تخت است که اغلب استفاده می شود، برای مثال. تکنوازی گیتار و گیتار tunings کم کمیاب در بلک متال است. [8]
گیتار باس به ندرت استفاده می شود به بازی ملودی های مستقل است. غیر معمول نیست برای گیتار باس را به حداقل و یا به سختی به گوش، [8] و به دنبال خطوط باس گیتار homophonically. به طور معمول، ضربت زنی سریع و با استفاده از ضربه دو باس و / یا انفجار.
آهنگ های بلک متال اغلب از ساختار آهنگ معمولی ولگرد و اغلب فاقد بخش گروه کر روشن آیه است. در عوض، بسیاری از آهنگ های بلک متال شامل بخش های طولانی و تکراری ابزاری است.
[ویرایش] آواز و ترانه
گروههای سنتی و یا "شخصیکه در استعمال کلمات صحیح و سواس دارد" بلک متال معمولا خواننده های تن به تن بالا و صدای گوشخراش که شامل فریاد میکشند، و داد میزد و snarling استفاده کنید. [6] [8] توسط Quorthon از Bathory این سبک آوازی را تحت تاثیر قرار بود، [9] است و یکی از ویژگی هایی که متمایز خواننده بلک متال سنتی از کسانی که از فلز مرگ، که معمولا استفاده می کند کم تن به تن growls.
بلک متال در اصل به عنوان یک دوره گروههای متال شدید با اشعار شیطانی مورد استفاده قرار گرفت، امروز، رایج ترین و موسس تم تغزلی است که مخالفت با مسیحیت [8] و دیگر مذاهب سازمان یافته است. به عنوان بخشی از این، بسیاری از هنرمندان نوشتن شعر است که می تواند به ترویج الحاد، antitheism، الحاد و یا شیطان پرستی است. [10] خصومت سکولار و یا بسیاری از هنرمندان کافر است در برخی از راه های مربوط به مسیحیت را از کشور خود است. دیگر بارها و بررسی تم ها، افسردگی، نیهیلیسم، مردم گریزی، [10] مرگ و دیگر موضوعات تاریک است. با این حال، در طول زمان، بسیاری از هنرمندان شروع به تمرکز بیشتر بر روی موضوعات مثل فصول سال (به خصوص زمستان)، طبیعت، اسطوره شناسی، فرهنگ عامه، فلسفه و فانتزی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اشعار بلک متال، نگاه کنید به بخش ایدئولوژی زیر.
[ویرایش] تولید
کیفیت تولید کم هزینه برای هنرمندان اولیه بلک متال با بودجه کم، که در آن ضبط شده را در محل زیرزمین خانه و یا هنرمندان اغلب نمونه بود. [6] با این حال، حتی زمانی که آنها قادر به بالا بردن کیفیت تولید خود بودند، بسیاری از هنرمندان تصمیم به کم راحت و کاربر پسند (چاپی) ضبط شده است. [8 [10] دلیل این به ماندن درست به ریشه های زیرزمینی این ژانر و به موسیقی صدا بیشتر "خام" و "سرد". [10] یکی از یک گروه که گفته شده است، "نشان دهنده جنبه DIY فلز سیاه و سفید" توسط Johnathan Selzer مجله Terrorizer [10] بسیاری از ادعا کرده اند که، در اصل، سیاه و سفید فلزی - نمونه های بهتر شناخته شده از این آلبوم گرسنگی Transilvanian Darkthrone است معنا نیست که ما را به خود جلب مخاطبان بزرگ است. [10] "خواننده Gaahl گفت که در طول سال های اولیه آن،" بلک متال به معنای هرگز برای رسیدن به مخاطبان، آن را صرفا برای رضایت خود ما بود ". [7]
تصاویر و اجرای
بر خلاف هنرمندان از ژانرهای دیگر، بسیاری از هنرمندان بلک متال کنسرت انجام نمی شود. [نیازمند منبع] گروههای موسیقی که انتخاب می کنید برای انجام کنسرت ها اغلب استفاده از props مرحله و نمایشهایش را. ضرب وشتم و گروه Gorgoroth در میان گروههای دیگر برای بحث انگیز خود را نشان می دهد اشاره کرد. که برجسته impaled سر حیوانات، مصلوب ساختگی، سلاح های قرون وسطی، و اعضای گروه که در خون حیوان فرو برد [11]
هنرمندان بلک متال اغلب بنظر می رسد در رنگ مشکی با چکمه های رزمی، کمربند گلوله، مچبند مشخصی، [10] و صلیب وارونه / pentagrams لباس پوشیدن و به تقویت موضع ضد مسیحی و یا ضد مذهبی خود را. [1] با این حال، مستقل از صفت است. استفاده از آنها جسد رنگ - آرایش سیاه و سفید (گاهی مخلوط با خون واقعی یا جعلی)، استفاده می شود که برای ایجاد یک ظاهر جسد مانند.
در اوایل 1990s، پیشگام ترین هنرمندان بلک متال با استفاده از تصاویر ساده سیاه و سفید و یا نوشتن در رکورد خود را پوشش می دهد. [4] این می توانست به عنوان یک واکنش در برابر گروههای متال مرگ، که در آن زمان به استفاده از درخشان آغاز کرده بود به معنای رنگ آثار هنری آلبوم است. [4] بیشترین زیرزمینی هنرمندان بلک متال این سبک را ادامه داد. برخی از ویژگی های طبیعی یا فانتزی مناظر (Filosofem Burzum مثال است و در امپراتور در گرفتگی شب) در حالی که دیگران هستند خشن، منحرف، موهن بمقدسات و iconoclastic (برای مثال فاک مردوک عزیز من عیسی مسیح و در را پوشش می دهد فلز اصلی، آلبوم سیاه و سفید هستند معمولا جوی و یا تحریک آمیز. Dimmu Borgir در Sorte Diaboli).
موج اول
موج اول از فلز سیاه اشاره به آن باند در طول 1980s که تحت تاثیر قرار صدای فلزی سیاه و سفید و با تشکیل یک نمونه اولیه برای این ژانر است. آنها اغلب فلز یا متال شلاق زدن است. سرعت [1] [12]
فلزی سیاه و سفید مدت زهر انگلیسی گروه با دومین آلبوم متال سیاه و سفید خود را (1982) ابداع شد. اگر چه فلز کتک زدن به جای فلز سیاه و سفید را با استانداردهای امروزی تلقی شده، [10] اشعار آلبوم و تصاویر بیشتر در مورد ضد مسیحی و شیطانی تم از هر قبل از آن متمرکز است. موسیقی خود را سریع، پوست در تولید و با صدای گوشخراش یا grunted خواننده. اعضای زهر را به نام مستعار، عمل گسترده در میان نوازندگان فلزی سیاه و سفید نیز به تصویب رسید.
سرنوشت Mercyful از دانمارک بسیار تاثیرگذار بود زمانی که آن تصاویر شیطانی با آهنگسازی و نوازندگی حماسی خود را مترقی با سرنوشت EP های Mercyful و کلاسیک در آلبوم ملیسا نمایش و سوگند را نمیشکند. خواننده پادشاه الماس (نام واقعی کیم Bendix را پترسن) استفاده می شود را تشکیل می دهند بر روی صحنه، یکی از الهام بخش دوم موج به پوشیدن رنگ جسد است.
یکی دیگر از نفوذ زیادی بر روی فلز سیاه و سفید، Bathory باند سوئد، به رهبری توسط توماس Forsberg (تحت نام مستعار Quorthon) بود. نه تنها موسیقی Bathory را تیره، سریع، به شدت تحریف شده، حقیقت، فی و با ضد مسیحی اشعار و تصاویر، Quorthon بود همچنین استفاده از خواننده "فریاد" که آمد برای تعریف فلز سیاه و سفید است. [9] گروه بازی در این سبک در اول خود چهار آلبوم: Bathory (1984)، بازگشت از تاریکی و شر (1985)، تحت نشانه علامت گذاری به عنوان سیاه و سفید (1987) مرگ آتش و خون (1988). با مرگ خون آتش و Hammerheart دو آلبوم زیر و گرگ و میش خدایان، Bathory پیشگام سبک است که بعدها به عنوان فلز وایکینگ.
هنرمندان معمولا به عنوان بخشی از این جنبش عبارتند از Hellhammer و سلتیک فراست (از سوئیس)، Kreator، سدوم و تخریب (از آلمان)، [13] بولدوزر و مرگ اس اس (از ایتالیا)، [14] که خواننده استیو سیلوستر عضو Ordo Templi Orientis. [15
پایان موج اول
توسط Bathory زمان است بر اساس نشانه علامت گذاری به عنوان سیاه شده بود منتشر شد، این آلبوم مرگ رکورد فلز در نظر گرفته شد. [16] در شماره 5 خود را قاتل fanzine، Metalion نوشت که "آخرین هوس سیاه / شیطانی باند به نظر می رسد به بیش از "، [17] سنت که توسط گروههای چند مانند ادامه کابوس [17] و مرضی فرشته [17] (از ایالات متحده)، Sabbat (از بریتانیا)، [17] و سختی آن (از مجارستان) و Sarcófago ( از برزیل).
ضبط شده مهم است، در سالهای قبل از نروژی صحنه فلزی سیاه و سفید به وجود آمد، به ریشه و چکش کارشناسی ارشد (از چکوسلواکی)، فون (از ایالات متحده)، کفر (از کانادا) منتشر شد، پوسیدگی مسیح (از یونان) و Samael (از سوئیس ).
در کشورهای اروپای شمالی، نوار شروع به مراجعه به گروهها و یا افراد مسن تر از موج اول است. در سوئد این مردوک، کالبد شکافی، Nifelheim و Abruptum. در فنلاند، ظهور یک صحنه وجود دارد که به سبک بلک متال با عناصر فلز مرگ و grindcore مخلوط این به شامل Beherit، Archgoat و Impaled اهل ناصره جلیل در یهودیه نصرانی. گروه از قبیل Demoncy و Profanatica در طول این زمان در ایالات متحده است. در طول این زمان، آمریکا و سوئد فلز مرگ محبوب در میان طرفداران فلز شدید بود.
موج دوم
نوشتار اصلی: صحنه در اوایل نروژی بلک متال
موج دوم بلک متال در اوایل 1990s شروع شد و در صحنه بلک متال نروژی پیشگام شده است. در طول 1990-1994 تعدادی از هنرمندان نروژی شروع به اجرا و انتشار نوع جدیدی از موسیقی متال سیاه و سفید، شامل این ضرب وشتم، خار، Burzum، Darkthrone، جاودانه کند، گروه Satyricon، برده، امپراتور، Dimmu Borgir، گروه Gorgoroth، Ulver و کارپات جنگل. آنها سبک 1980s آلهای پدران و اجداد خود را به عنوان یک ژانر مشخص بود که جدا از فلز کتک زدن. این امر تا حدی به نوع جدیدی از بازی گیتار به لطف توسعه یافته توسط Snorre "Blackthorn" Ruch از Diabolicum انگ / خار و Øystein Euronymous "Aarseth از ضرب وشتم است. [4] [7] Fenriz Darkthrone آنها را با این نوآوری در یک عدد اعتبار مصاحبه. او آن را به عنوان "مشتق شده از Bathory" [18] و اشاره کرد که "این نوع از ریف نظم جدید برای بسیاری از گروههای موسیقی در '90s شد". [19] همانطور که دیده می شود در زیر، برخی از اعضای این باند نروژی مسئول موجی از جرایم و اختلاف، از جمله سوزی کلیسا و قتل است. در این صحنه، ذهنیت تهاجمی ضد مسیحی، باید برای هر هنرمند می شود به عنوان "بلک متال" نهایی شد. Ihsahn امپراتور بر این باور است که این روند ممکن است به سادگی از "مخالفت به جامعه، برخورد به تمام مسائل طبیعی" [20] بصری، تم های تیره و تار موسیقی خود را با corpsepaint، که راه را برای بسیاری از سیاه و سفید شده بود تکمیل شد. هنرمندان فلزی خود را متمایز از دیگر گروههای متال از آن دوره است. [10]
صحنه های بلک متال نیز در سرزمین اصلی اروپا در اوایل 1990s ظهور، با الهام از صحنه نروژی یا گروههای بزرگتر است. در لهستان، یک صحنه Graveland و نجوا پیشگام شد. در فرانسه، یک گروه از نوازندگان شناخته شده به عنوان لس Noires انبوه نزدیک گره ظهور این: هنرمندان از قبیل Mütiilation، Vlad Tepes، Belketre و Torgeist. گروههایی مانند مراسم تشییع جنازه سیاه، کلید بزرگ Belial و یهودا Iscariot در طی این زمان در ایالات متحده است.
در آغاز موج دوم، صحنه های مختلف توسعه سبک خود را به عنوان آلن "AA Nemtheanga" ایالات Averill، "شما تا به حال صدای یونانی و صدا فنلاند و صدای نروژی و باند های آلمانی و باند سوئیس و این نوع وجود دارد از چیزی ". [4] در اواسط 1990s، سبک از صحنه نروژی که توسط باند در سراسر جهان پذیرفته شده بود. پیام جدیدتر باندهای بلک متال شروع به بالا بردن کیفیت تولید خود و معرفی ابزار های اضافی مانند سینت سایزر و حتی تمام سمفونی ارکستر. اواخر 1990s، گروههای زیرزمینی در نظر گرفته شده بسیاری از نروژی، مانند امپراتور، [21] [22] جاودانه [21] [22] Dimmu Borgir، [21] باستان [21] [22] میثاق / Kovenant، [21] و گروه Satyricon، [22] که با رسانه های جریان اصلی chummed و "برچسب حرامزاده بزرگ" [21] و تجاری است. [21] [22]
سکوت مرگبار و Helvete


زیرزمین از Helvete
در طول ماه مه و ژوئن سال 1991، [23] Euronymous از ضرب وشتم افتتاح فروشگاه رکورد مستقل به نام Helvete (نروژی برای جهنم) در اسلو. موسیقیدانان از ضرب وشتم، Burzum، امپراتور و خار اغلب ملاقات وجود دارد، و آن را به خروجی مهمترین سوابق بلک متال شد. [24] در زیرزمین خانه خود، Euronymous تاسیس کمپانی ضبط موسیقی مستقل به نام تولیدات سکوت مرگبار. با افزایش محبوبیت گروه خود را و دیگران آن را دوست دارم، موفقیت زیرزمینی برچسب Euronymous اغلب برای تشویق برچسب رکورد دیگر، که قبلا در خور پرهیز اعمال فلزی سیاه و سفید، پس از آن تجدید نظر و انتشار مواد خود را اعتبار شده است.
خودکشی مرده
در 8 آوریل سال 1991، خواننده در هر مرده خودکشی Ohlin Yngve متعهد ضرب وشتم در حالی که به تنهایی در خانه به اشتراک گذاشته شده توسط گروه است. [25] [26] در حالی که نوازندگان همکار اغلب مرده به عنوان عجیب و غریب و خارج از مرحله درونگرا، شخصیت خود را در مرحله بسیار متفاوت بود. او به طول های بزرگ رفت و خود را مانند یک جسد نگاه کنند و اسلحه خود را در حالی که آواز خواندن را کاهش دهد. [7] [27]
او با مچ شکاف شد و یک تفنگ ساچمهای زخم به سر، توسط Euronymous، ضرب وشتم گیتاریست Øystein Aarseth. توجه داشته باشید خودکشی مرده برای شلیک در داخل خانه سلاح عذرخواهی کرده و به پایان رسید:. "ببخشید تمام خون" [26] قبل از تلفن کردن به پلیس، Euronymous گفته به مغازه در نزدیکی رفت و خریداری دوربین یکبار مصرف که با او عکس بدن، پس از دوباره، تنظیم برخی از موارد است. [28] یکی از این عکس ها بعدا به عنوان پوشش آلبوم بوتلگ زنده را مورد استفاده قرار گرفت به نام سحر از قلب سیاه است. [29]
با گذشت زمان، شایعات گسترش یافته است که Euronymous خورش با بیت از مغز مرده ساخته شده بود و گردنبند با بیت از جمجمه او ساخته شده بود. [10] [25] گروه بعد را تکذیب کرد شایعه سابق، اما تایید کرد که دومی بود درست است. [27 علاوه بر این، Euronymous ادعا کرد که این گردنبند به نوازندگان پنداریم با ارزش داده شده است. [1] ضرب وشتم نوازنده بیس، Jørn Stubberud 'Necrobutcher "اشاره کرد که" مردم آگاه تر از فلز [سیاه] صحنه پس از مردگان خود را به ضرب گلوله کشتند شد ... من فکر می کنم خودکشی مرده بود که واقعا صحنه ". [30]
دو عضو دیگر از صحنه نروژی در اوایل بعدها خودکشی: 'گریم' اریک Brødreskift (را جاودانه Borknagar، گروه Gorgoroth) در سال 1999 [31] [32] [33] و آندرسن 'طوفان' Espen را (Strid) در سال 2001. [34]
سوزی کلیسای.
موسیقیدانان و طرفداران از صحنه بلک متال نروژی در بیش از 50 arsons کلیساهای مسیحی در نروژ از سال 1992 تا 1996 صورت گرفت. [24] برخی از ساختمان های صدها ساله بودند و به عنوان نشانه های مهم تاریخی دیده می شود. 1 و قابل توجه ترین بود Fantoft نروژ دفع کلیسا، که پلیس معتقد بود Varg Vikernes Burzum گروه یک مرد سوخته است. [24] جلد Burzum در EP Aske (نروژی برای "خاکستر ') عکس صحنه است Fantoft دفع کلیسا پس از آتش سوزی است. در سال 1994 او گناه سوزی Holmenkollen چپل، Skjold کلیسا و Åsane کلیسای یافت شد. [18] [35] به همزمان با انتشار ضرب وشتم در د Mysteriis Sathanas دم، Vikernes و Euronymous بود نیز گفته می رسم به منفجر کردن Nidaros کلیسای جامع ، که به نظر می رسد بر روی جلد آلبوم. قتل Euronymous را در اوت 1993 (زیر رجوع کنید) قرار دهید پایان به این طرح و متوقف انتشار آلبوم. [25] Samoth نوازندگان، [36] فاوست [37] (امپراتور) و Jørn اینگه Tunsberg (هادس متعال) [ 24 همچنین برای arsons کلیسا محکوم شدند.
امروز، نظرات سوزی کلیسا در جامعه فلزی سیاه و سفید متفاوت است. Infernus گیتاریست و Gaahl خواننده سابق گروه Gorgoroth گروه در مصاحبه سوزی کلیسا تمجید با دومی گفت: "باید تعداد بیشتری از آنها، وجود خواهد داشت و تعداد بیشتری از آنها". [1] با این حال، Necrobutcher و Kjetil دهان ضرب وشتم سوزی کلیسا را ​​محکوم کرده اند، با دومی ادعا "این بود فقط مردم در تلاش برای به دست آوردن پذیرش در داخل یک گروه سخت [صحنه فلزی سیاه و سفید] ... آنها می خواستند به نوعی از تصویب و موقعیت". [25]
در قتل Euronymous
در تاریخ 10 اوت 1993، Varg Vikernes از Burzum به قتل Euronymous زندانی گیتاریست Øystein Aarseth. در آن شب، Vikernes و Snorre Ruch 'Blackthorn' (خار) سفر از برگن به آپارتمان Euronymous در اسلو. Vikernes ضرب چاقو Euronymous. بدن او در خارج از آپارتمان با زخم برش 23 - دو تا سر، پنج تا گردن، و 16 را به پشت [38]
شده است این باورند که قتل در نتیجه مبارزه قدرت، یک اختلاف مالی بر سوابق Burzum، یا تلاش در "خارج" سلاح سرد در Lillehammer سال قبل توسط یکی دیگر از نوازنده های فلزی سیاه و سفید، Eithun فاوست "بارد. 39] Vikernes ادعا می کند که Aarseth به شکنجه او را به مرگ و نوار ویدئویی رویداد رسم بود - با استفاده از یک جلسه در مورد قرارداد بدون علامت به عنوان یک بهانه [40] در شب قتل، Vikernes ادعا می کند که او در نظر گرفته شده به دست Euronymous قرارداد امضا شده و "بگو او را به فاک خاموش"، اما که Euronymous حمله وی را نخست. [40 Vikernes همچنین گفت که بسیاری از زخم های برش Euronymous در شیشه های شکسته او در طول مبارزه افتاده بود باعث شد. [40] این نسخه است شک توسط فاوست و عضو دیگر از صحنه است. [41]
شرایط هر چه باشد، Vikernes طی چند روز دستگیر شد و در ماه مه سال 1994 به خاطر قتل و به مدت چهار arsons کلیسا به 21 سال زندان (حداکثر مجازات در نروژ) محکوم شد. Vikernes لبخند زد و وقتی که حکم او شد به عنوان خوانده شده و تصویر به طور گسترده ای در رسانه های خبری بود تجدید چاپ شده است. [40] آن ماه را دیدم انتشار آلبوم ضرب وشتم در د Mysteriis دم Sathanas، که دارای Euronymous در گیتار الکتریکی و Vikernes گیتار باس است. [7] قبل از خانواده آزادی، Euronymous است، Hellhammer درامر ضرب وشتم خواسته بود برای حذف باس آهنگ ضبط شده توسط Vikernes. به Hellhammer گفت، "من فکر می کردم مناسب بود که قاتل و قربانی در همان رکورد و قرار دادن کلمه که من دوباره ضبط قطعات باس، اما من هرگز". [7] در سال 2003، Vikernes موفق به بازگشت به زندان Tønsberg پس از یک مرخصی کوتاه. او در مدت کوتاهی پس از در هنگام رانندگی یک ماشین به سرقت رفته با استفاده از سلاح های مختلف مجددا دستگیر شد. [42] Vikernes در سال 2009 به صورت مشروط آزاد شد
 
تضاد بین صحنه
گفته شد وجود دارد به رقابت قوی بین فلز نروژی سیاه و سفید و صحنه مرگ سوئدی فلز بوده است. Fenriz و Tchort، خاطر نشان کرده اند که نوازندگان نروژی بلک متال [4] و این که "دث متال بسیار ناخوشایندی در اسلو" در آن زمان بود. [25] تعدادی از بار، Euronymous فرستاده "با صحنه مرگ تمام فلز تغذیه" تبدیل شده بود تهدید به مرگ برخی از جریان اصلی بیشتر گروه های دث متال در اروپا است. [25] گفته می شود، یک گروه از طرفداران نروژی بلک متال حتی رسم ربودن و قتل برخی از نوازندگان مرگ سوئدی فلز است. [25]
یک عداوت مختصری بین صحنه های نروژی و فنلاندی در طول سال های 1992 و 1993 وجود داشت [45] دشمنی تا حدودی با شوخی های به ظاهر بی ضرر با انگیزه بود. برای مثال Holocausto هسته ای Beherit گروه فنلاندی تماس شوخی را در وسط شب به Samoth امپراتور ساخته شده (در نروژ) و میکا Luttinen، Impaled اهل ناصره جلیل در یهودیه نصرانی (در فنلاند). تماس شامل پر حرف بی معنی و از ترانه های کودکان بازی [45] هر چند Luttinen معتقد بودند آنها را به تهدید به مرگ از گروههای نروژی است. [45]
قابل ذکر است که جلد آلبوم norz در Impaled، TOL Cormpt اهل ناصره جلیل در یهودیه نصرانی است، norz در norz در "هیچ سفارشات از نروژ پذیرفته شده است" و "Kuolema Norjan kusipäille!" ('مرگ به arseholes نروژ!) در پشت چاپ شده است. مصلوب شدن باند فنلاندی سیاه Darkthrone عنوان "trendies" مورد انتقاد قرار داد، به دلیل Darkthrone اصل بودن مرگ فلز باند است. [
این بخش ممکن است تحقیقات اولیه را داشته باشد. لطفا بهبود آن را با تایید ادعاهای ساخته شده و اضافه کردن مراجع. اظهارات فقط متشکل از تحقیقات اولیه ممکن است حذف شده است. جزییات بیشتر ممکن است در صفحه بحث موجود است. (اکتبر 2008)

 
میزبان Taake خواننده - صلیب وارونه مسیحی اغلب توسط metalers سیاه و سفید استفاده می شود به نشان مخالفت خود را به مسیحیت است.
باند موج اول یک تصویر شیطانی، بسیاری از آنها را که نمی ایدئولوژیک را به شیطان پرستی متصل [65] با موج دوم، شیطان پرستی به عنوان یک ایدئولوژی تعریف بلک متال [66] [67] گروههای موسیقی خود را با فلز سیاه به طور کلی مخالف است. به مسیحیت است. [1] مسلما، این است که تنها احساس منسجم در میان کسانی که به تعریف موسیقی خود را به عنوان بلک متال است. هنرمندانی که مخالف مسیحیت تمایل به ترویج الحاد، antitheism، الحاد، و یا شیطان پرستی است. [1]
در یک فیلم مستند نروژ، Fenriz فلزی سیاه و سفید اظهار داشت که "فردگرایی از همه مهمتر است»، [68] و هنرمندان تمایل به حمایت از فردگرایی، [1] اگر چه پیروان از Euronymous تمایل نسبت به حمایت از ضد فردگرایی است. [66] با توجه به بنیامین امکان انجام hedge در پایان نامه کارشناسی ارشد اولسون در بلک متال تضاد بین فردگرایی افراطی و هویت گروهی و تلاشی به قبول هر دو قطب به طور همزمان مشخص ". [69] گاهی اوقات، هنرمندان نوشتن شعر است که به نظر می رسد به باشد پوچ و مربوط به انسان گریزی، [10] هر چند قابل بحث است که آیا این نشان دهنده طرز فکر خود را. در برخی موارد، هنرمندان بلک متال نیز حمایت ملی گرایی رومانتیک، اگر چه اکثر افراد درگیر با توجه به این صراحت نیست. با این حال، بسیاری از هنرمندان بلک متال به دنبال انعکاس محیط اطراف خود را در موسیقی خود. مستندساز سام دان از صحنه نروژ اشاره کرد که "بر خلاف هر صحنه دیگر فلزات سنگین، فرهنگ و مکان را به موسیقی و تصاویر گنجانیده شده است". [1] مقاله در تواریخ هرج و مرج ZINE اشاره کرد که "از ویژگی های مهم از تقریبا تمام فلز سیاه شیفتگی با گذشته ". [70] با توجه به این، هارون ویور از گرگ در اتاق تخت در مصاحبه ای گفت:" من فکر می کنم که بلک متال است که یک جنبش هنری است که به نقد مدرنیته در یک سطح بنیادی گفت: که جهان مدرن چیزی گم شده است ". [71]
با توجه به صدای فلز سیاه، شما با 2 گروه متضاد در درون این ژانر وجود دارد: کسانی که باقی می ماند درست به ریشه های این ژانر، و کسانی که معرفی عناصر مترقی "[10] سابق بر این باورند که موسیقی همیشه باید باشد مینیمالیستی - انجام تنها با نصب استاندارد گیتار باس، درامز و ثبت شده در یک سبک کم راحت و کاربر پسند. یکی از حامیان این قطار اندیشه جاد بلیک از Nachtmystium، که تا به رد برچسب زدن فلز باند خود را سیاه و سفید برای خروج خود را از صدا به طور معمول این ژانر است. [72] Snorre Ruch از خار، از سوی دیگر، است اظهار داشت که مدرن فلزی سیاه و سفید "خیلی تنگ" است و معتقد است که این "ایده در ابتدا". [73] هورنر اریک مونتانا، ایالات متحده آمریکا باند، تاج و تخت از کشورهای بد گویی می کند که "من شخصا فکر می کنم سیاه و سفید / فلز شدید طول می کشد چیزی است که می توان به نام ' مد می کند و این درست است که "هنر" اگرچه گروههای زیادی در آن بر اساس اعتقاد شیطانی، من مخالف آن است که تنها راه به "بلک متال" بلک متال برای من احساسات خالص و فردیت با پرنیان واقعی به آن است. این سبک که در آن ترکیب پیانو زیبا می توانند کنار هم نشسته به خواننده screeching موجود وهمی بشکل روح و گیتار خام است. هیچ محدودیتی وجود ندارد، تا آنجا که به من مربوط "[74]
برخی از نوازندگان برجسته در صحنه حفظ کند که بلک متال نیازی نیست برای نشان دادن هر گونه ایدئولوژی خاص. به عنوان مثال، جان Blomberg اکسل در مصاحبه با کتابخانه فلزی گفت که "به نظر من، امروز بلک متال تنها موسیقی" است. [75] همچنین، Wongraven Sigurd در قتل مستند موسیقی اظهار داشت که بلک متال "لزوما به باشد همه شیطانی، به مدت طولانی به عنوان آن این تیره ". [10] مقاله در Metalion را قاتل fanzine حمله نوازندگان که" مراقبت بیشتر در مورد گیتار خود را از ذات واقعی بر روی که کل مفهوم بود و می شود بر اساس "، و ادعا کرد که" موسیقی خود را به عنوان اولویت اول "آمده است. [76]
شیطان پرستی
ستاره پنج پر، با اشاره رو به پایین است که معمولا توسط گروههای در این سبک استفاده می شود.
بلک متال در اصل به عنوان یک دوره گروههای متال شدید با اشعار شیطانی مورد استفاده قرار گرفت، اگر چه بسیاری از "موج اول" فقط گروههای شیطان پرستی خاطر ارزش شوک آور استفاده می شود، یکی از چند مورد استثنا خواننده سرنوشت های Mercyful و کلیسای شیطان عضو کینگ الماس، آنها مایکل Moynihan خواستار "یکی از نوازندگان تنها فلز '80s شیطانی بود که بیش از فقط یک وانمود کن با استفاده از یک تصویر بسیار بد برای ارزش شوک آور" است. [65]
گیتاریست ضرب وشتم Euronymous مرکزی در ایجاد یک ایدئولوژی برای صحنه بلک متال نروژی بود. [66] او و پیروان او را رد کرد آنتون LaVey و کلیسای شیطان، به جای ترویج "خط سخت است، شیطان پرستان مربوط به انسان گریزی" است. [67] بنیامین پرچین اولسون نوشت که آنها را "شبه شیطانی تبدیل [ED] سم در مرحله نمایشهایش را به شکلی از بیان فرهنگی منحصر به فرد از اشکال دیگر از فلز یا شیطان پرستی" و "رها هویت دنیوی و جاه طلبی از دیگر اشکال از فلز را به نفع تعصب مذهبی و ایدئولوژیک بلک متال "توسط اعضای Euronymous و مهم دیگر از صحنه نروژ". [66] گروههای موسیقی شیطان پرستان خداباور بودند که نمی شد نباشد "، مانند فاوست امپراتور است. [13] [14] در آن زمان، باند با« Norwegianesque سبک، اما بدون اشعار شیطانی، تمایل به استفاده از واژه های دیگر برای موسیقی خود را [51] [77] [78] امروز موسیقی دانان برجسته - هنوز هم وجود دارد. مانند Infernus، [79] Arioch [80] و اریک Danielsson [81] - که اصرار دارند که شیطان پرستی به قبل از هر چیز باید باشد. برخی از بندها از شیطان پرستی به الحاد نقل مکان کرد، به عنوان بلک متال سنتی توسط شیطان پرستی تعریف شده است، "برای metallers سیاه و سفید بسیاری از" شخصیکه در استعمال کلمات صحیح و سواس دارد، این حرکت دوم disqualifies یک گروه به عنوان "سیاه"، قرار دادن آن به جای آن در زیر انواع تعدیل های دیگر: کافر، وایکینگ ها، ترول، جنگل، و مانند "[82]


viabiovit.com/kopen-viagra-volgende-dag-levering.html
سه شنبه بیست و سوم مرداد 1397 ساعت 05 و 47 دقیقه و 29 ثانیه

Nicely spoken without a doubt. .
where to buy viagra from viagra buy uk is it illegal to buy viagra online viagra in pharmacy buy viagra next day delivery uk how to buy viagra online without buy real viagra cheap online viagra pharmacy purchase viagra where can i buy generic viagra online safely
Cialis canada
دوشنبه بیست و دوم مرداد 1397 ساعت 21 و 30 دقیقه و 16 ثانیه

Thank you! Excellent information!
cialis baratos compran uk canadian cialis try it no rx cialis cialis alternative venta de cialis canada rx cialis para comprar cialis y deporte cialis price thailand cialis online brand cialis nl
Online cialis
دوشنبه هفتم خرداد 1397 ساعت 08 و 27 دقیقه و 14 ثانیه

Many thanks! Ample postings!

cialis manufacturer coupon cialis 20 mg best price cialis 5 mg schweiz low cost cialis 20mg cialis 20 mg cost 40 mg cialis what if i take fast cialis online calis cialis australia org cialis patent expiration
choc
چهارشنبه دوازدهم اردیبهشت 1397 ساعت 06 و 32 دقیقه و 31 ثانیه
I do not even know how I ended up here, but I thought this post was great.
I don't know who you are but definitely you are going to a famous blogger if you aren't already ;) Cheers!
Viagra uk
سه شنبه چهارم اردیبهشت 1397 ساعت 17 و 02 دقیقه و 50 ثانیه

With thanks! I enjoy this.
cheap viagra online usa where do i buy viagra online buy viagra cheap online where can i get viagra online order viagra order viagra uk online pharmacy usa buy viagra walgreens viagra buy viagra online pharmacy viagra where can i buy generic viagra online
Buy cialis online
شنبه چهارم فروردین 1397 ساعت 07 و 10 دقیقه و 14 ثانیه

Nicely put. Thanks a lot!
enter site 20 mg cialis cost miglior cialis generico generic cialis in vietnam buy online cialis 5mg female cialis no prescription we recommend cialis best buy cialis super kamagra cialis purchasing cialis 50 mg soft tab cialis australian price
jocuri mario
پنجشنبه دهم اسفند 1396 ساعت 23 و 23 دقیقه و 25 ثانیه
هی من می دانم که این مسئله منحصر به فرد است اما من می خواهم بپرسم.

آیا علاقه مند به تبادل لینک یا شاید مهمان نوشتن یک مقاله وبلاگ یا
بالعکس؟ وبلاگ من بحث بسیاری از موضوعات مشابه شما را دارد و من اعتقاد دارم که ما می تواند تا حد زیادی به نفع آن باشد
از یکدیگر. اگر علاقه مند هستید احساس رایگان به من ایمیل ارسال کنید.
منتظر شنیدن از شما هستم! در هر صورت وبلاگ خیلی جالبی هست!
zombie road racing hack
چهارشنبه نهم اسفند 1396 ساعت 01 و 27 دقیقه و 41 ثانیه
انتشار عالی، بسیار آموزنده است. من فکر می کنم که چرا متخصصان متضاد این بخش این را درک نمی کنند.
تو باید به نوشتنت ادامه بدهی. من مطمئن هستم، شما در حال حاضر پایگاه خوانندگان بزرگ!
angry birds action hack
شنبه پنجم اسفند 1396 ساعت 23 و 49 دقیقه و 27 ثانیه
آیا تا به حال برای ایجاد یک کتاب یا نویسنده مهمان در مورد دیگر فکر کرده اید؟
وب سایت ها من یک وبلاگ بر مبنای موضوعات مشابهی که شما در آن بحث می کنید، دارم و دوست دارم برخی از آنها را به اشتراک بگذارم
داستان / اطلاعات. می دانم خوانندگان من کار شما را ارزش می خواهند.
اگر حتی از راه دور علاقه مند هستید، احساس رایگان به من ایمیل کنید.
pet alliance cheats
شنبه پنجم اسفند 1396 ساعت 01 و 43 دقیقه و 50 ثانیه
سلام! من می توانستم سوگند یاد کنم قبل از دیدن این وب سایت اما بعد از بررسی برخی از مقالات که متوجه شدم
برای من تازه است با این وجود، من مطمئنا خوشحالم که آن را کشف کردم و
من این کتاب را علامت گذاری می کنم و اغلب بررسی می کنم!
CBD
سه شنبه یکم اسفند 1396 ساعت 01 و 19 دقیقه و 52 ثانیه
امروز، من با بچه های من به جبهه ساحل رفتم. من یک پوسته دریا پیدا کردم و به دختر 4 سالهام دادم و گفتم: اگر میتوانی گوش کنی، اقیانوس را بشنو. »
او پوسته را به گوش او گذاشت و فریاد زد. یک خرچ خرچنگ داخل و آن وجود دارد
گوشش را خم کرد او هرگز نمیخواهد برگردد! LoL من می دانم که این کاملا است
خاموش موضوع، اما مجبور شدم به کسی بگویم!
سرعت سایت
یکشنبه پانزدهم بهمن 1396 ساعت 00 و 53 دقیقه و 54 ثانیه
ممنون مطلب خوبی بود
monster legends hack
پنجشنبه بیست و هشتم دی 1396 ساعت 21 و 01 دقیقه و 23 ثانیه
من این وبسایت را با استفاده از پسر عموی خود پیشنهاد کردم. من الان مطمئن نیستم که آیا این
انتشار از طریق او نوشته شده است، زیرا هیچ کس دیگری چنین تقریبا دشوار را نمی شناسد.
تو شگفت انگیز هستی متشکرم!
آهنگ جدید
چهارشنبه ششم دی 1396 ساعت 05 و 36 دقیقه و 56 ثانیه
ممنون لطفا توضیحات کامل تری قرار دهید
Nintendo giveaway
جمعه بیست و چهارم آذر 1396 ساعت 16 و 30 دقیقه و 02 ثانیه
من این پست را به طور کامل درباره تفاوت های داغترین و تکنولوژی های پیشین خواندم، این مقاله بسیار عالی است.
Jacki
جمعه هفدهم آذر 1396 ساعت 22 و 08 دقیقه و 48 ثانیه
Good replies in return of this matter with real arguments
and explaining all regarding that.
imvu credits
دوشنبه سیزدهم آذر 1396 ساعت 21 و 58 دقیقه و 19 ثانیه
در واقع شما با ارائه خود به نظر می رسید بسیار آسان است، اما من این موضوع را در واقع چیزی است که
من فکر می کنم هرگز نمی فهمم به نظر می رسد خیلی پیچیده است
و برای من بسیار گسترده است. من مشتاقانه منتظر هستم
برای پست بعدی شما، سعی خواهم کرد که قطع شود
از آن
cam4 token hack cheat engine
دوشنبه ششم آذر 1396 ساعت 22 و 37 دقیقه و 55 ثانیه
Heya برای بار اولیه اینجا هستم. من این هیئت را پیدا کردم و آن را پیدا کردم
واقعا مفید بود و به من کمک زیادی کرد. من امیدوارم که چیزی دوباره و کمک کنم
دیگران مثل من به شما کمک کردند
medicare supplemental plans
جمعه سوم آذر 1396 ساعت 18 و 55 دقیقه و 27 ثانیه
این مسئله سخت است که مردم به خوبی درباره این موضوع مطلع شوند
با این حال، شما مانند شما می دانید که شما صحبت می کنید
در باره! با تشکر
std testing cost
چهارشنبه هفدهم آبان 1396 ساعت 23 و 40 دقیقه و 15 ثانیه
من امروز بیش از 3 ساعت در حال مرور آنلاین هستم، اما من هرگز مقاله ای جالب مانند شما را کشف نکردم.
این زیبا برای من ارزش کافی است. شخصا، اگر همه صاحبان سایت و
وبلاگ نویسان محتوا عالی را به عنوان شما انجام داد، وب ممکن است
بسیار مفید تر از قبل است.
std test
شنبه سیزدهم آبان 1396 ساعت 18 و 24 دقیقه و 12 ثانیه
من فکر می کنم این یکی از مهم ترین اطلاعات برای من است.

و من خوشحالم خواندن مقاله شما. اما باید به چند عالمت اشاره کرد
چیزها، سبک سایت فوق العاده است، مقالات
واقعا خوب است: D. خوب کار، سلام
best psychic reading
جمعه دوازدهم آبان 1396 ساعت 21 و 50 دقیقه و 27 ثانیه
سایت فوق العاده شما اینجا هستید اما مایل بودم بدانم آیا از شما می دانستید
هر انجمن انجمن که موضوعات مشابه در مورد این مقاله را پوشش می دهد؟
من واقعا دوست دارم بخشی از گروه باشم که در آن می توانم نظرات دیگر افراد با تجربه ای را که با همان منافع مشترک هستند، دریافت کنم.

اگر پیشنهادی دارید، حتما با من در میان بگذارید.
با تشکر!
best medicare supplement plans
پنجشنبه یازدهم آبان 1396 ساعت 02 و 35 دقیقه و 02 ثانیه
سایت بسیار معروف شما اینجا هستید، اما من در مورد اینکه آیا شما از هر تخته بحث و گفتگو که موضوعات مشابهی را در این مقاله در مورد آن صحبت می کنید، کنجکاو هستم؟

من واقعا دوست دارم که بخشی از جامعه باشم که در آن بتوانم نظراتی را کسب کنم
از دیگر افراد متخصص که دارای همان علاقه هستند.
اگر پیشنهادی دارید، حتما با من در میان بگذارید.

به سلامتی!
ask a psychic question
پنجشنبه یازدهم آبان 1396 ساعت 00 و 48 دقیقه و 54 ثانیه
به دلیل اینکه مدیر این وب سایت است
کار، بدون سؤال بسیار سریع آن را خواهد شد
به علت محتوای کافی آن، شناخته شده است.
best psychic medium reading
چهارشنبه دهم آبان 1396 ساعت 23 و 22 دقیقه و 26 ثانیه
هر آخر هفته من از این وب سایت بازدید می کنم، همانطور که می خواهم از آن لذت ببرم
این وب سایت ها در واقع مواد خنده دار بسیار خوب نیز هستند.
chaturbate hack
سه شنبه نهم آبان 1396 ساعت 22 و 04 دقیقه و 54 ثانیه
We're a group of volunteers and opening a new
scheme in our community. Your web site provided
us with valuable information to work on. You've done a formidable job and our whole community will be thankful
to you.
clash royale hack no verification
سه شنبه نهم آبان 1396 ساعت 00 و 00 دقیقه و 36 ثانیه
سلام به همه، چطور است، من فکر می کنم هر کس بیشتر می شود
از این وب سایت، و نظرات شما در حمایت از بازدید کنندگان جدید بسیار خوب است.
local std testing
دوشنبه هشتم آبان 1396 ساعت 20 و 38 دقیقه و 57 ثانیه
من با استعدادهای نوشتاری شما به طور منظم با طرح وبلاگ خود به شدت تحت تاثیر قرار می گیرم.
آیا این موضوع پرداخت شده است یا شما آن را تغییر دادید؟
خودت در هر صورت، کیفیت بالا با کیفیت بالا باقی می ماند
نوشتن، غیر معمول یک وبلاگ خوب مانند این است
این روزها..
private std screening
دوشنبه هشتم آبان 1396 ساعت 14 و 34 دقیقه و 30 ثانیه
هی من می توانستم سوگند یاد کنم که من قبل از این وبلاگ بودم اما بعد از آن
از طریق برخی از پست ها متوجه شدم که برای من تازه است.

به هر حال، من قطعا خوشحالم که من آن را پیدا کردم و من کتاب مارک و چک کردن اغلب!
free std testing near me
دوشنبه هشتم آبان 1396 ساعت 14 و 33 دقیقه و 06 ثانیه
مقاله منحصر به فرد، فقط آنچه که من نیاز دارم.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30


فهرست وبلاگ
پیوندهای روزانه
آرشیو
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
جستجو
آخرین پستها